AMC, Dogecoin ile de Ödeme Almayı Düşünüyor – Hardware Plus

AMC, Dogecoin ile de Ödeme Almayı Düşünüyor – Hardware Plus

Amerikan titan tiyatro zinciri AMC, uzun yıllar sonuna {kadar} yerleşim alacağı kripto paralar arasına Dogecoin’i de eklemeyi düşünüyor. AMC Baş yönetici’su Tatlım Aron itibaren baskılara dayanamayarak Dogecoin’i de firmanın olarak görmek edeceği kripto paralar arasına eklemeyi gözden geçirdiklerini açıkladı.

Geçtiğimiz aylarda AMC Baş yönetici’su Tatlım Aron firmanın 2021 sonuna {kadar} Bitcoin ile yerleşim olarak görmek etmeye başlayacağını açıklamıştı. Bunun üzerine geçtiğimiz günlerde firmadan son zamanlarda bir faktör geldi. Ve ayrıca AMC kim iddiasını büyüterek yerleşim alacağı kripto paralar arasına Ethereum, Litecoin yanı sıra Bitcoin Cash’i de ekleyeceğini duyurdu. Bunu söyledikten sonra Dogecoin hayranları tanınmış kripto paralarını listede göremeyince bir araya gelerek Twitter üzerinden AMC’ye e karşı bir itiraz başlattı. Sözde de protestoları bir geri bildirim bulmuşa benzemek.

Bu gece, AMC Baş yönetici’su Tatlım Aron Twitter’dan bir oy pusulası başlatarak kullanıcıların Dogecoin ile dijital tiyatro bileti alıp toplamak istemeyeceklerini sordu. Aron, yaptığı oylamada sorusunu şu ifadeleri yoluyla sordu:

“Kim Twitter oylaması ile en içten moda sizin düşüncelerinizi dinlemek dilek,”

“2021 yılının sonuna {kadar} AMC, dijital ödemelerde Bitcoin, Ethereum, Litecoin yanı sıra Bitcoin Cash olarak görmek etmeye başlayacak. Kişiye özel Twitter sayfamda Dogecoin’i de olarak görmek etmemizi içgörü eden bir istisnai olarak talep gördüm. Sizce AMC, Dogecoin’i de olarak görmek etmeye başlamalı mı?”

Aron, oylamasında kullanıcılara gerekli olarak Gerçekten ya da Hayır orta düzeltme gösteren 4 çeşitler sundu. Oylamada “Gerçekten, şüphesiz yapmalı”, “Gerçekten, ama ben kullanmayacağım”, “ Hayır, o {kadar} büyük kesinlikle değil” yanı sıra “Hayır, harcanan çabaya değmez” seçenekleri kullanıcılara sunuldu. Kim yazının kaleme alındığı süreçte oylamanın bitmesine 5 izle kalmıştı yanı sıra olarak kullanılmak için üretildi kapsamlı oy pusulası yükler 120,000’i geçmişti. Kullanıcıların %77.5’i Gerçekten temalı seçeneklerden birini seçmişken Hayır seçeneklerinden birini seçenlerin oy pusulası oranı %22.5’te kaldı. Oylamanın gidişatı şimdilik Dogecoin hayranlarının lehine gözüküyor.

Dogecoin isminin AMC ile hep birlikte anılmasının bir sebebi de sahip olmak. Dogecoin, kripto paralar orta bir “üst vücut coin” ya da bir eşek Şakası coini olarak biliniyor. AMC ise borsada buna eşdeğer bir tanımlamaya yaratıcı. Aralık ayında Reddit üzerinden düzenlenmiş olunan GameStop olayına AMC de kombine olmuştu. Olayın ardından da AMC de borsada “üst vücut hissesi” olarak anılmaya başlandı. “Üst vücut” tanımı tipik olarak ağ aleminde bir eşek Şakası kültürünü kategorize için kullanılıyor. Olayın detayları ile stresli haberimizi inceleyebilirsiniz.

AMC, Kripto ile Ödeme Olarak görmek Etmeye Başlıyor

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: AMC, Dogecoin ile de Ödeme Almayı Düşünüyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply