AMC Dogecoin Kabul Edecek ve Kendi Kripto Parasını Çıkartacak – Hardware Plus

AMC Dogecoin Kabul Edecek ve Kendi Kripto Parasını Çıkartacak – Hardware Plus

AMC, Dogecoin hayranlarından itibaren baskıya ekstra dayanamadı ve olarak görmek edecekleri kripto paralar arasına Dogecoin’i de ekledi. Aynı şekilde Baş yönetici Tatlım Aron, tamamen kripto paralarla geri ödeme almayacaklarını ve bununla birbirleriyle kişiye özel kripto paralarını da çıkartacaklarını söyledi.

ABD’nin titan tiyatro zinciri AMC, kripto paralarla çok çok yakından ilgileniyor. Hizmet sağlayıcı, bir kaç ay daha önce aslen olarak sanal şarj satışlarında ve tanıtmak kartlarında kim senenin sonuna {kadar} Bitcoin aracılığıyla geri ödeme olarak görmek etmeye başlamayı düşündüklerini açıklamıştı. Bundan bir dönem sonradan da sağlayıcı kripto paralar aracılığıyla geri ödeme olarak görmek etmeye belirleme vermiş. Ayrıca olarak görmek edecekleri kripto paralar arasına Bitcoin’in yakın Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’i de eklemişti.

Bunun üzerine Dogecoin hayranları Baş yönetici Tatlım Aron’u Twitter üzerinden sıkıştırarak firmanın ilgisini çekmeyi başarmıştı. Ardından Tatlım Aron Twitter üzerinden bir oy pusulası başlatarak Dogecoin olarak görmek etmek konusunda toplumun fikrini istemişti. Oylamadan Dogecoin için kesinlikle bir gözden geçirmek çıkmış ve Tatlım Aron da kim kararı düşüneceklerini açıklamıştı. Ve şirketten itibaren taze faktör aracılığıyla Dogecoin de olarak görmek edilecek kripto paralar listesine eklenmiş oldu. Aynı şekilde AMC’nin çıkartmayı düşündüğü kişiye özel kripto parası da iddiaya göre bölgesel bir gelecekte kim listeye eklenecek.

AMC’nin Baş yönetici’su Tatlım Aron, CNBC’ye yaptığı açıklamada tiyatro zincirinin kişiye özel kripto parasını oluşturmanın yollarını aradıklarını açıkladı. Ve şu ifadeleri kullandı:

“İyi bir kripto finans olarak görmek edicisi olmanın yakın AMC’nin etkili da bir kripto finans mal sahibi olması için bir son derece açıklama sahip olmak,”

“Kim da ileri çalıştığımız düzinelerce fikirden özel bir tanesi.”

CNBC’nin paylaştığı görüntülerde bunun geçmiş yapılan açıklamalar gösterilmiyor. Bu nedenle Aron’un firmanın bir tane daha fikirlerini açıklayıp açıklamadığı da net kesinlikle değil. Yine de AMC, Dogecoin aracılığıyla stresli de açıklamalar da mevcut. Hizmet sağlayıcı, BitPay yoluyla tanıtmak kartları için sanal ödemeleri olarak görmek etmeye başlıyor.

AMC’nin para borsalardaki kaderi Dogecoin aracılığıyla erkek veya kız kardeş olarak görülüyor. AMC’nin hisseleri borsada Dogecoin de kripto paralar ile çevrili “üst vücut ilgilendirmek” ve “üst vücut coin” Böylece gülmek hissesi ve gülmek kripto parası olarak biliniyor. AMC hisselerinin fiyatı da Dogecoin seç kitlesel bir örgütlenme hareketiyle beraber olduğundan son derece uzun seviyelere getirilmişti. Aynı şekilde AMC’den belirle dönem aralıklarında itibaren kripto finans açıklamaları da şirketin hisselerini kesinlikle etkiliyor. Bu nedenle hayranlar gereklilik etti ve AMC de olarak görmek etti ve kripto paraları bünyesine entegre etti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMC Dogecoin Kabul Edecek ve Kendi Kripto Parasını Çıkartacak – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply