AMC, Kripto ile Ödeme Kabul Etmeye Başlıyor – Hardware Plus

AMC, Kripto ile Ödeme Kabul Etmeye Başlıyor – Hardware Plus

Amerikan titan tiyatro zinciri AMC, portfolyosuna Bitcoin’in yanına 3 kripto para yönetimi daha ekliyor. Kurumsal, başlangıçta olarak Ağustos ayında yaptığı bildirmek ile sene sonuna {kadar} Bitcoin ile yerleşim saygı etmeye başlayacaklarını açıklamışlardı. Kim tam hafta firmadan itibaren son zamanlarda sebep ile de AMC için işlerin boyutu gerilmiş gözüküyor.

AMC’nin kripto paralara olan ilgisi büyüyor. Kurumsal, geçtiğimiz aylarda Bitcoin ile yerleşim saygı etmeyi planladıklarını duyurmuştu. Kim planın bir parçası olarak da AMC, dijital Satın alma sistemine kripto ile de yerleşim seçeneği ekleyecek. Bu nedenle sinemaseverler {artık} biletlerini Bitcoin karşılığında alabilecek. Hepsi birden Bitcoin ile ödemenin öner edilmesi için de AMC, müşterilerine Bitcoin ile yerleşim yapılması durumunda sayısız fiyat indirimi fırsatları da sunacağını açıklamıştı.

Amerikan tiyatro zinciri AMC Entertainment Bitcoin saygı edecek!

Kim tam hafta AMC Baş yönetici’su Erkek arkadaş Aron’dan itibaren son zamanlarda sebep ile AMC, Bitcoin’in yakın Ethereum, Litecoin yanı sıra Bitcoin Cash ile de yerleşim saygı edecek. AMC’nin Bitcoin planındaki tercih kim kripto paraların da Bitcoin ile birbirleriyle sene sonuna {kadar} yerleşim yöntemi olarak kullanıma açılması bekleniyor. Hepsi birden kim kripto paraların yine Bitcoin tercih dijital ücret satışlarında kullanılması yanı sıra fiyat indirimi fırsatlarına karışık edilmesi bekleniyor.

AMC’nin kripto paraları teşvik açıklamaları firmanın borsadaki değerini arttırıyor. AMC hisseleri kim yılın başından bunu göz önünde bulundurarak %2000’den fazla gerçekten değer kazanmış durumda. Kim yükselişteki en devasa etkilerden bir kişi de kripto paraları teşvik açıklamaların yakın AMC’nin borsadaki GameStop hisseleri ile başlayan toplumsal oran hareketi manipülasyonuna karışık edilmiş olması oldu. İnsanlar Reddit tercih forumlarda toplanarak devasa para yönetimi fonlarının pandemi sebebiyle sinir bozucu durumdaki firmaların ilgilendirmek senetlerini azaltılmış kulübe için yaptığı manipülasyon hareketine e karşı koymuştu. Ve ayrıca o firmaların hisselerini satın alarak ilgilendirmek değerlerinin düşmesini engellemişti. Ayrıca girişim inanılmaz devasa boyutlara vararak hevesli GameStop, Nokia, AMC tercih firmaların hisseleri astronomik oranlarda ateş etmek yaşamıştı. Sonuç olarak AMC de {artık} benzer şekilde kripto paralardaki Dogecoin tercih borsa dünyasında bir eşek Şakası hissesi olarak görülüyor. Sonuç olarak AMC ile de Dogecoin ile çevrili kim sebepten ötürü tespit edilemez bir bağ oluşmuş durumda.

AMC’nin saygı edeceği kripto paralar ile çevrili Dogecoin bulunmaması da bazı insanlarda sinirli oluşturdu. Borsadaki AMC hisseleri ile kripto para yönetimi Dogecoin’in oran hareketleri karşılaştırılabilir kaderi yaşıyor. Kim sebeple bir inanılmaz dünya kim 2 varlığı birbiriyle bir tutuyor. Dogecoin hayranları da firmaya Dogecoin’in sebep eklenmediği üzerine bir inanılmaz şüphe sorsa da firmadan konuyla sinir her türlü bir eylem gelmedi.

AMC’nin kripto paralara olan ilgisi hem şirket hem de kripto paralar için inanılmaz şekilde tamamen bir inşaat. Firmanın yerleşim olarak alacağı kripto para yönetimi portfolyosu da şimdilik 4 kripto para yönetimi ile izole edilip saklanmış. Bunu söyledikten sonra AMC’nin ancak etkili bir şekilde bir kez kripto ile yerleşim alacağı net olarak açıklanmış kesinlikle değil. Sıkı 2021 sonuna {kadar} bunun gerçekleşmesi bekleniyor. Kim süreçte de AMC’den özel kripto paraların da yerleşim yöntemi olarak saygı edildiğini duyabiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: AMC, Kripto ile Ödeme Kabul Etmeye Başlıyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply