AMD 64 çekirdekli işlemcisi astronomik fiyatıyla genel satışa çıktı

AMD 64 çekirdekli işlemcisi astronomik fiyatıyla genel satışa çıktı

AMD firması sayısız tarih geçmişte Ryzen Threadripper Pro işlemcilerinin {artık} özel olarak olarak satın alınabileceğini açıkladı. Böylelikle önceleri erişilebilir kurulan organizasyon istasyonlarında karşılaşılabilen kim işlemciler {artık} özel olarak olarak satın alınabilecekler.


Aynı zamanda eğer bir bilgisayar sistemi almayı düşünüyorsanız; 890-4.049TL arası başına kullanıma avantajlı katı bilgisayarlar için tekrar tekrar güncellenen kim öğe listesine bakabilirsiniz.


Bahsi geçmek işlemciler ise AMD Ryzen Threadripper Pro 3995WX, 3975WX yanı sıra 3955WX olarak karşımıza çıkıyor. Sert acımasız olarak nitelendirebileceğimiz işlemciler organizasyon bilgisayarları yanı sıra yetenekli istihdam odaklılar. Ryzen Threadripper Pro işlemcileri 8 kanallı zihin sunarken 128 PCIe 4.0 çalışmalar yolu imkanı sağlıyor. Sayısız AMD Pro Security güvenlik ve güvenlik teknolojileri de işin cabası. Kim alanda işlemci çipi güvenliği sağlayan AMD Secure Processor işlevinin yakın ısmarlama bir güvenlik ve güvenlik sistemi de kolay erişilebilir. Bunlara ek olarak AMD Memory Guard özelliği de planı RAM’inin gerçeklik zamanlı kodlanmasına olanak veriyor. Bütün bütün bunlar da kambur edebileceğiniz iyilik bireysel bilgilerini korumada muazzam bir derece sağlıyor.

Seride başı çeken AMD Threadripper Pro 3995WX işlemcisi 64 çekirdekli yanı sıra 128 peşini bırakmamak, sürdürmek parçacığına kurucu. Çok önemli kol saati hızı ise 2.7GHz olarak görülürken kim rakam 4.2GHz’e {kadar} çıkabiliyor. Tabii ki kim durumda elektrik gücü tüketimi de 280W’ı buluyor. Çeşitli diğer yandan 3975WX ise 32 birincil yanı sıra 64 parçacıkla 3.5GHz kol saati hızı sunuyor. Artırılan kol saati hızında da 3995WX aracılığıyla özdeş rakama çıkıyor. Sonuçta 3995WX ise 16 birincil yanı sıra 32 peşini bırakmamak, sürdürmek parçacığı barındırıyor. Kim işlemcinin hayati yanı sıra artırılan kol saati hızları ise özellikle 3.9GHz yanı sıra 4.3GHz olarak görülebiliyor.

AMD organizasyon istasyonu işlemcileri ucuza gelmiyor

Tabii ki kim şiddetli verimlilik Daha önce hiç de ucuza gelmiyor. Sözü geçmek işlemciler için ipuçları edilen dönüşüm fiyatları Threadripper Pro 3995WX için 5489 Para, 3975WX için 2749 Para, 3955WX için ise 1149 Para olarak karşımıza çıkıyor. Söylediğimiz yanı sıra fiyatlardan da ayrım edebileceğiniz üzere; kim işlemcilerin yetenekli istihdam için odaklı olup genel bireysel için avantajlı olmadıklarını söyleyebiliriz.

Çeşitli diğer yandan Intel organizasyon istasyonu çipleriyle karşılaştırıldıklarında fiyatlar açısından mahalle gözüküyorlar. Örneğin 28 çekirdekli Xeon W-3275 organizasyon istasyonu işlemcisi 4449 Para ipuçları edilen fiyata kurucu. Bu nedenle 64 çekirdekli yanı sıra firmanın paylaştığı testlere bağlı olarak başına açıdan Intel çipini geçmek AMD 3995WX işlemcisi; rakibine oranla tahmini 1000 Para fazla fiyata alışverişçi buluyor. Bu nedenle yetenekli alanda kim seçimi yürütmek kullanıcıya kalıyor iyilik.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD 64 çekirdekli işlemcisi astronomik fiyatıyla genel satışa çıktı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply