AMD 7. Nesil A-Serisi Masaüstü İşlemcileriyle Güçlendirilen İlk Sistemlerin Sevkiyatına Başlandı

AMD 7. Nesil A-Serisi Masaüstü İşlemcileriyle Güçlendirilen İlk Sistemlerin Sevkiyatına Başlandı

AMD, AM4 platformlu 7. Nesil AMD A-Serisi masaüstü işlemcili başlangıçta sistemlerin sevkiyatına başlandığını duyurdu.

İlk tasarımların HP yanı sıra Lenovo vasıtasıyla üretildiği bilgisayarlar anında peşini bırakmamak, sürdürmek, akıcı e-Sağlık ve zindelik, zenginleştirilmiş HD yanı sıra UHD video kaydı geçit yeteneklerini sunarken AMD masaüstü bir sistemin şimdiye dek en sunduğu en uzun bellek mühür aralığına yaratıcı.

Komplikasyon kabaca açıklamalarda bulundu AMD İstemci Teknik bilgi İşlem’den {Sorumlu} Devlet Başkanı Değiştirme Kevin Lansing: “HP yanı sıra Lenovo’nun son zamanlarda tasarımları AMD açısından 2 muazzam önemi teşkil ediyor. Birincisi, 7. Nesil A-Serisi masaüstü işlemcileri, çağdaş tüketicileri vasıtasıyla gereksinim edilen verimlilik performansını, video kaydı geçit yanı sıra eSpor organizasyon deneyimini sunabiliyor. İkinci olarak ise kim sistemler son zamanlarda ciddi hafıza kartı ekosistemimiz olan AM4 platformumuzun da mahalle gelecekte pazara sunulacak uzun performanslı “Zen” çekirdekleri aracılığıyla yükseltilmiş “Summit Ridge” masaüstü işlemcilerimize ne denli mevcut olduğunu kanıtlıyor” diye konuştu.

4 adede {kadar} “Excavator” işlemci çipi çekirdeği endişe verici 7. Nesil AMD A-Serisi işlemcileri vasıtasıyla elektrik enerjisi çünkü sistemler üretkenlikleri yanı sıra elektrik enerjisi verimlilikleri açısından tavsiye çekiyor. 65W yanı sıra 35W 2 varyasyon olarak pazara sunulacak işlemciler kim sayede çok yönlü, kapsamlı bir yelpazede tasarım faktörlerinde kullanılabilecek.

Kayıt üretim işlemcilerin 95W’da sunduğu performansı 65W elektrik enerjisi zarfında sunabilen işlemciler Intel Core i5 6500 aracılığıyla özdeş üretkenliğe2 yanı sıra %99 çok daha fazlası fotoğraf3performansına {kadar} çıkabiliyor. Zenginleştirilmiş fotoğraf kabiliyetleri sunan 7. Nesil A-Serisi 4K UHD videoları oynatabilirken ünlü H.264 yanı sıra son zamanlarda H.265 formatlarını4 da destekliyor yanı sıra AMD Radeon Graphics Core Next özelliği sayesinde Microsoft DirectX 12 aracılığıyla de doğru bir uyumluluk sergiliyorlar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD 7. Nesil A-Serisi Masaüstü İşlemcileriyle Güçlendirilen İlk Sistemlerin Sevkiyatına Başlandı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply