AMD, Almanya işlemci pazarında rekor kırarak market lideri oldu!

AMD, Almanya işlemci pazarında rekor kırarak market lideri oldu!

AMD, senelerdir ideal fiyata yaratıcı işlemci yanı sıra fotoğraf kartı çözümleriyle sektöre kontrol olmaya çalışıyor. Küresel olmasa da şimdilik Almanya perekende pazarında geçti yanı sıra liderliği ödünç almak etmiş oldu.


İlginizi çekebilir: AMD, dünyanın aslen 64 çekirdekli işlemcisini 2020’de çıkartacak!


AMD, Almanya’da işlemci pazarında bütün zamanların rekorunu ödünç almak ederek Intel’i solladı yanı sıra %82lik market paylaşımıyla sektörü domine etmeyi başardı. Kim rekor, Intel’in en şaşırtıcı bir şekilde sanayi payı kaybettiği geçmiş olarak kayıtlara geçmiş tarih oldu.

MindFactory.de’nin istatistiklerine bağlı olarak Kasım ayı itibariyle, bilgisayarlar için bileşenler bazlı çözümler üreten organizasyon AMD Ryzen CPU’larıyla dönüşüm rekorlarını alaşağı etti. Ekim ayında da markanın %78’lik işlemci marketinde muazzam bir ivme yakaladığı gözlemlenmişti. Önemli ölçüde kim başarıyı, AMD’nin taze yaratılış Ryzen 7 3700X yanı sıra Ryzen 5 3600x işlemci mimarilerine ödemekle yükümlü olmak olduğunu söyleyebiliriz.

Başına ne {kadar} i7-9700K yanı sıra i9-9900K tercih Intel’in en taze çocukları, düşman olarak piyasada tesis etse de; AMD’nin işlemci ailesi fiyatıyla, kitlesel popülariteyi yakalamayı başardı. Zirve tarafta, sitenin paylaştığı rakamlara bakabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD, Almanya işlemci pazarında rekor kırarak market lideri oldu!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply