AMD, bireysel ve kurumsal dizüstü bilgisayarlar için en gelişmiş mobil APU’sunu duyurdu – Hardware Plus

AMD, bireysel ve kurumsal dizüstü bilgisayarlar için en gelişmiş mobil APU’sunu duyurdu – Hardware Plus

AMD ultra sağlıklı ve uzun performanslı mobil PC’ler için tasarlanan 2014 Mobil Verimlilik APU’ları bu akşam yaptığı bir sebep aracılığıyla duyurdu. Yaygın bilinen ve yoğun AMD A Serisi APU ailesinin (kod adı “Kaveri”) özelliklerini ve kabiliyetlerini güç verimliliği uzun, bireysel ve kurumsal kullanıma yönelik dizüstü bilgisayarlara taşıyan son zamanlarda işlemciler, mobil cihazlarda Heterojen Program Mimarisi (HSA) özelliklerinin ve Taze Yaratılış Fotoğraf Çekirdeği (GCN) Mimarisinin kullanıldığı başlangıçta modeller olarak AMD’nin şimdiye kadarki en gelişmiş işlemcileri. AMD’nin 2014 APU yelpazesindeki bütün modeller kullanılarak tasarlanmış Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Samsung, Toshiba ve çeşitli diğer masaüstü ve dizüstü sistemler, COMPUTEX TAIPEI 2014’te sergilendi.

“AMD, kişisel bilgisayar deneyimini değişen ve zenginleştirme yolunda, 2014 Mobil Verimlilik APU ailesinin lansmanıyla şaşırtıcı bir şekilde devasa bir yer değiştirme atmış kılıf” diyen AMD İstemci İş Birimi Her şey hesaba katılırsa Müdürü Bernd Lienhard, şöyle ısrar etmeye devam et etti: “Kapsamlı işlemci çipi performansının üstünlüğü, bir bakış müşteri grafikler ve güç verimliliği, sektörde başlangıçta olan teknolojilerle bir araya geldiğinde, kim APU’lar en en uygun düzey bireysel ve kurumsal PC’ler için çıtayı yükseltiyor.”
2014 Mobil Verimlilik APU ailesinde, AMD’nin dizüstü bilgisayarlar için başlangıçta FX markalı en uygun düzey APU stil de olanaklar alarak AMD’nin 2014 Aşağı Kullanım ve Her şey hesaba katılırsa Birlikte çalışmak APU’larını tamamlıyor.

AMD PRO Lansmanı
Piyasada kurumsal sistemlerde etkinlik, yüksek yaşam süresi ve güvenilirlik yönündeki ihtiyaçlara çözüm veren AMD, Mobil Verimlilik APU’larının terbiyeli serisini de piyasaya sürüyor. Önemli ölçüde kurumsal kullanıcıları hedefleyen AMD PRO A Serisi bileşenleri benzersiz güvenilirlik ve yüksek ömrün ve, endüstri standardı görünür DASH kontrol olanakları da sunuyor.

AMD PRO A Serisi duyurusunu takiben, HP de AMD PRO serisi aracılığıyla tasarlanmış Elite kurumsal PC tasarımlarını ilgililere tanıttı. HP sistemleri ortasında EliteBook 725, 745 ve 755 G2 dizüstü bilgisayarlar, EliteOne All-in-One ve EliteDesk masaüstü kişisel bilgisayar olanaklar alıyor.

 

AMD 2014 Mobil Verimlilik APU Dinamikler

Çığır Açan Yapısal
-12 adede {kadar} işlemci çipi çekirdeği (4 CPU + 8 GPU) benzersiz etkinlik ve cevap vermek süresi aracılığıyla, herhangi organizasyon yükü ve uygulamada APU’nun bütün gücünün kullanılabilmesini sağlıyor.

-Taze Heterojen Program Mimarisi (HSA) aracılığıyla CPU ve GPU hep birlikte uyumluluk sağa çalışarak, görevleri bölüp düzgün çekirdeklere yönlendiriyor ve gerekir kurumsal gerekir bireysel PC’lerde En büyük etkinlik ve verimliliğin ödünç almak edilmesine pratik kılıf. Sonuç olarak bilgisayarlarda yeni özelliklerden hoş geldiniz {artık} uygulanabilir kesinlikle olacak.

-APU’larda ödüllü Taze Yaratılış Fotoğraf Çekirdeği mimarisi ve AMD Radeon R7 serisi resim işlemcileri bulunuyor.
-UltraHD (4K) müzakere desteğinin ve, son zamanlarda video klip post-processing zenginleştirmeleri sayesinde 1080p videolar UltraHD oluşan farkına varmak ya da TV’lerde bir bakış müşteri bir görünüme kavuşuyor.

En İyi Lig ve Kıkırdayarak Deneyimi

-AMD’nin önemli gürültü getiren Mantle arabirimi desteği sayesinde, lig tasarımcıları daha hızlı optimizasyon yaparken oyunlardan beklenmedik düzeyde etkinlik ödünç almak edebiliyor.

-AMD Radeon Çift Göstermek Kartı performansı %49 ila %108 ortasında arttırarak etkileyici bir lig deneyimi sağlıyor.

-AMD Quick Stream, AMD Steady Video kaydı ve AMD TrueAudio teknolojileri tercih zenginleştirici özellikler, gürültü ve görüntülerin gerçeğin aynısı olmasına olanak tanıyor.

Performansta Öncü
· A10-APU: Intel® i5-4200U (“Haswell”) işlemciye bağlı olarak %50’ye {kadar} olağanüstü resim performansı ve 1,2 kattan fazla işlemci çipi performansı
· FX APU: Intel® i7-4500U (“Haswell”) işlemciye bağlı olarak %58’e {kadar} olağanüstü resim performansı ve 1,5 kattan fazla düzeni performansı

· FX APU: Grafikte, eski nesle bağlı olarak %40’tan fazla watt her etkinlik artışı

· FX APU: Geçmiş nesle bağlı olarak %30’dan fazla düzeni watt her etkinlik artışı

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD, bireysel ve kurumsal dizüstü bilgisayarlar için en gelişmiş mobil APU’sunu duyurdu – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply