AMD, CES’te Yeni İşlemcilerini Duyurdu! – Hardware Plus

AMD, CES’te Yeni İşlemcilerini Duyurdu! – Hardware Plus

CES 2018’de yerleşik Radeon Vega Grafiklere kurucu başlangıçta masaüstü işlemcileri duyurmasının ve ayrıca AMD, içerisinde son zamanlarda Ryzen PRO yanı sıra Ryzen 3 modellerinin bulunduğu Ryzen cep telefonu APU’larının detaylarını da kamuoyuyla paylaştı. Bununla birbirleriyle önümüzdeki Nisan ayında piyasada olması amaçlanan 12nm teknolojisine kurucu 2. Üretim Ryzen masaüstü işlemcilerinin de performansını gösterdi. Fotoğraf konusunda ise AMD, Radeon Vega Mobile yanı sıra ekipman öğrenimi uygulamaları için kişiselleştirilmiş olarak zanaat, başlangıçta 7nm’lik öğe kesinlikle olacak Radeon “Vega” GPU’su aracılığıyla, “Vega” ailesinin genişlemesini duyurmuş oldu.

AMD, x86 işlemciler için “Zen” çekirdeği zaten Ryzen masaüstü yanı sıra cep telefonu işlemcilerle sunuluyor kesinlikle olacak. Hem 14nm hem de 12 nm’de üretiliyorken “Zen 2” tasarımının tamamlandığı yanı sıra çeşitli benzersiz boyutta, ödüllü “Zen” tasarımını geliştirmiş olacağı belirtiliyor. Fotoğraf tarafında ise 2018’de “Vega” öğe ailesini, ultra yalın notebook’lar için Radeon Vega Mobile GPU aracılığıyla genişletecek olan AMD, önemli ölçüde ekipman öğrenimi uygulamaları için üretilen “Vega” tabanlı GPU, başlangıçta 7nm’lik AMD ürünü olacağını açıkladı. Gelişme seviyesinde ekipman öğrenimi yazılım uygulaması ortamı aracılığıyla AMD’nin MIOpen kütüphaneleri, ROCm Open eCosystem sistem ileri TensorFlow yanı sıra Caffe tercih geleneksel olarak ekipman öğrenimi davranış iskeletlerini destekliyor kesinlikle olacak olan kim işlemciler AMD GPU’larını uzun performanslı yeterlilik peşini bırakmamak, sürdürmek yanı sıra düşünceli öğrenim ortamlarında aracılığıyla, programlamayı daha basit bir hale getireceği belirtiliyor.

Yeni Üretim Radeon Vega destekli Ryzen İşlemciler;

AMD Ryzen 5 2400G aracılığıyla uyar çeken kim modelde 4 birincil yanı sıra 8 thread aracılığıyla çalışacak olan işlemci çipi, 3.9 GHz boost frekansı, Vega 11 GPU, 1250 MHz GPU frekansı yanı sıra 6 MB arabelleği kesinlikle olacak. 45-65 W TDP değeri sunan işlemci çipi 12nm sürecinden çıkıyor yanı sıra Precision Boost 2 teknolojisi aracılığıyla üretildi.

Bir çeşitli diğer işlemci çipi olan AMD Ryzen 3 2200G 4 birincil 4 thread yapısı, 3.7 GHz boost frekansı, Vega 8 GPU, 1100 MHz GPU frekansı, 6 MB arabellek yanı sıra yine 45-65 W TDP değeri sunacak.

AMD Ryzen 7 PRO 2700U ise 4 birincil 8 thread yapısı, 3.8 GHz boost frekansı, Vega 10 GPU, 1300 MHz GPU frekansı, 6 MB arabellek yanı sıra yine 15 W TDP değeri sunacakken, AMD Ryzen 5 PRO 2500U ise 4 birincil 8 thread yapısı, 3.6 GHz boost frekansı, Vega 6 GPU, 1100 MHz GPU frekansı, 6 MB arabellek yanı sıra yine 15 W TDP değeri aracılığıyla olay. PRO ailesinin toparla ferdi ise AMD Ryzen 3 PRO 2300U adıyla gelirken, 4 birincil 4 thread yapısı, 3.4 GHz boost frekansı, Vega 3 GPU, 1100 MHz GPU frekansı, 6 MB arabellek yanı sıra yine 15 W TDP değeri veriyor kesinlikle olacak. Kim PRO modelleri önemli ölçüde ultra yalın bilgisayarlara yönelik hazırlanan cep telefonu işlemciler olması aracılığıyla uyar çekiyor. %22’ye {kadar} hatta daha fazla çok rekabetçi verimlilik performansı yanı sıra Intel Core i7-8550U’ya bağlı olarak %125, Intel Core i7-7500U’ya bağlı olarak %150 hatta daha fazla çok rekabetçi resim performansı sunacağı belirtiliyor.

Cep telefonu tarafta bir yaratıcı düşünme silsilesi olarak ise Ryzen 7 2700U, Ryzen 5 2500U, Ryzen 3 2300U yanı sıra Ryzen 3 2200U modelleri de sunuluyor kesinlikle olacak.

Vega Gelişiyor!

AMD, Vega mimarisini {artık} cep telefonu platforma da taşımayı başardı. Yeni adıyla Radeon Vega Cep telefonu GPU,’nun ve ayrıca aynı anda mahalle zamandaki bir şoför güncellemesiyle birbirleriyle Radeon Software’in, Radeon RX ürünlerinde HDMI 2.1 Değiştirilebilir Tazeleme Oranı (VRR) teknolojisi desteğini ekleyeceğini duyurdu. Kim kalite, HDMI 2.1 VRR destekli monitörlerin piyasaya çıkmasıyla birbirleriyle Radeon FreeSync teknolojisine bir ayrıca servet. Ubisoft, Far Cry 5’in Radeon RX Vega’ya kişiselleştirilmiş Rapid Packed Math yanı sıra Radeon FreeSync 2 teknolojilerine destekleyeceğini açıkladı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD, CES’te Yeni İşlemcilerini Duyurdu! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply