AMD daha fazla Linux mühendisi işe alacak – Hardware Plus

AMD daha fazla Linux mühendisi işe alacak – Hardware Plus

İşlemci devi AMD, Linux aracılığıyla alakalı farklı girişim ilanı paylaştı. Kurumsal muhtemelen görünür kaynaklı program için desteğini dönüştürmek istiyor.

Firmanın kim alanda kırışık ettiği yakınlık firmayı kim konuda daha da vaktinden önce gitmeye itmişe benzemek. Hepsi birden Linux kullanıcıları vasıtasıyla parçalarının sisteme olan uyumuyla alakalı aldıkları güçlendirmek de kayda gerçekten değer. Kim tercih gelişmelerin ardından organizasyon şu anda AMD parçalarının Linux üzerindeki kullanımını daha da kolaylaştırmaya çalışıyor tercih. Öyle ki şiddetli sistemin yakın tanınmış çalışma sistemleriyle alakalı çalışacak mühendisler arayan.

Yapılan paylaşımda türünün tek örneği türden görevler yanı sıra tecrübe gereksinimleri tesis alıyor. Alışılageldik Linux yanı sıra düzeni mühendislerinin ve organizasyon; yazılımı yanı sıra sanallaştırmaları yönetmek edecek bir süpervizör de arayan. Benzer şekilde OEM işbirlikçileri yanı sıra türünün tek örneği Linux dağıtımlarıyla AMD ekipman uyumu için görüşmeler yapacak birisi de arananlar ortasında. Bu nedenle AMD’nin Linux aracılığıyla alakalı planlarını genişlettiğini daha da sakin söyleyebiliriz tercih duruyor.

İş ilanlarının ardından Phoronix, firmaya taze bir Linux organizasyonu olup olmadığını da sordu. Bununla alakalı itibaren yanıt negatif olsa da AMD; kim hamlenin firmanın ortalama büyümesinin bir parçası olduğunun da altını çiziyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD daha fazla Linux mühendisi işe alacak – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply