AMD de SSD işine soyunuyor! – Hardware Plus

AMD de SSD işine soyunuyor! – Hardware Plus

İşlemci yanı sıra göster kartı tarafında sert adımlarla ilerleyen AMD firması benzersiz bir tarz ürünle karşımıza çıkmaya hazırlık.

Toshiba aracılığıyla ortaklaşa gerçekleştireceği projede AMD firması kişiye özel markası aracılığıyla SSD şoför işine girmeye hazırlık. Toshiba’nın 19nm NAND bellek yongası teknolojisinden faydalanacak olan kurumsal bunu OCZ kontrolörlerle birleştirecek. Sonucunda derhal yanı sıra saygın bir AMD SSD’si ortaya çıkaracak.

amd-ssd

AMD’nin kim işe kalkışmasının en kapsamlı sebebi olarak bundle satışlar gösteriliyor. Yalnız SSD satışlarından fazla kazanç edemeyeceğini düşünen analizciler son zamanlarda PC yanı sıra laptoplarda da kim SSD’leri yoluyla ekstra dönüştürme yapma imkanı bulabilecek. Gerçekten bunun için SSD’li bir cihazı rakiplerinden daha ucuza stok zorunda kalması da heyecan verici bir pazar yeri rekabeti oluşturacak.

Tahminler AMD SSD’lerinin ile çevrili derece yanı sıra en şaşırtıcı bir şekilde kullanılmış tasarım faktöründe ortaya çıkacağı doğru. Böylece 2.5 inç boyutunda beklediğimiz SSD’lerin 120GB, 256GB yanı sıra 512GB’lık seçeneklerinin karşımıza çıkması potansiyel olarak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD de SSD işine soyunuyor! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply