AMD destekli yeni Biostar anakart AM1MH

AMD destekli yeni Biostar anakart AM1MH

Biostar’ın Tavuk distribütörü DataStar, AMD APU AM1 destekli yeni anakartı satışa sundu. Biostar AM1MH sürüm anakart, AMD AM1 A ve ayrıca E serisi çift ve ayrıca 4 çekirdekli APU işlemcilerini destekliyor. Uzun resim verimliliğine kurucu anakart, aynı anda PCI Express 2.0 desteği sunuyor.

USB 3.0 desteği bulundu Biostar AM1MH anakart, SATA 6GB/s kombine toparla uzmanlaşmış özellikler aracılığıyla kullanıcılara şiddetli bir anakart sunuyor. HD Audio özelliği olan anakart, kayba uğramamış gerçeklik gürültü değerinde uzun kaliteli gürültü sağlıyor. HDCP aracılığıyla tümleşik HDMI özelliğine kurucu olan anakart, uzun çözünürlüklü çevrimiçi video kalitesiyle de uyarı çekiyor.

 

Anakart aracılığıyla tamamen ücretsiz itibaren SmartSpeedLAN yazılımı sayesinde, PC’den İnternet yönetimini yürütmek uygulanabilir. Bireysel dostu bir arayüze kurucu olan yazılım programı, organizasyon, medya akışı iyilik uygulamalara endişe tedarik veya cesaretini kırma uygulanabilir olay.

USB 3.0 destekli olan Biostar AM1MH anakart, 5Gbps hızında istatistikler aktarımı olanağı sunuyor. USB 2.0’a oranla 10 katman çok daha hızlı olan USB 3.0 özelliğinin yakın Apple ürünleri için en mükemmel ve ayrıca doğru suçlama çözümü de sunan anakart, iPAD, iPhone iyilik Apple ürünlerini tazminat 42 çok daha hızlı suçlama edebiliyor. Kullanımı zevkli hale getiren ihtiyatlı teknolojiler aracılığıyla donatılmış olan anakart, Android ve ayrıca Apple uygulamalarını uzaktan yönetmeyi sağlayan BIO-Remote 2 teknolojisi sayesinde, ihtiyatlı telefonları uzak iyilik kullanabilme olanağı sunuyor. Bu nedenle anakartın takılı olduğu bilgisayarı, telefon aracılığıyla kumanda etmek uygulanabilir olay.

Biostar’ın yeni anakartı AM1MH’nin rehberlik edilen dönüşüm fiyatı 39,90 USD + KDV.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD destekli yeni Biostar anakart AM1MH

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply