AMD, Ekran Kartına SSD Takıyor – Hardware Plus

AMD, Ekran Kartına SSD Takıyor – Hardware Plus

AMD, Radeon Pro SSG aracılığıyla 1 TB flash depolamayı göster kartına yerleştirerek terbiyeli göster kartlarının devasa bir sorununu çözüyor.

Uzman fotoğraf işçilerinin (değişik bir tabir oldu) ve ayrıca ilerleme sağlayıcılarının en devasa etkinliği olan Siggraph kim sene de devlerin vücut sistemi gösterilerine aşama oldu. Nvidia ve ayrıca AMD en taze terbiyeli göster kartlarını tanıtırken AMD vasıtasıyla büyük bir hayal gücü geldi: Ekran kartına SSD takmak!

Etkinlik nerede tıkanıyor?

Radeon Pro markasıyla Nvidia Quadro modellerine karşılaştırılabilir bir koleksiyon olarak terbiyeli kullanıma avantajlı göster kartları sunan AMD, Polaris temelli kartlarında taze bir seriyi piyasaya sürmeyi hedefliyor. Ancak satışa çıkmamış olan kim modeller alışılageldik FirePro yapısının üzerine 2 adet PCI Express temelli M.2 sağlam depolamak yuvası ekliyor.

İki yuvada kapsamlı 1 TB depolamak alanı sunan göster kartı, uzun hacimli dosyaları işlerken planı istatistik yolunun kim dosyaları fotoğraf işlemcisine taşıması esnasında tıkanmasını engelliyor, fotoğraf işlemcisinin kim dosyalara uzun gönder hızı ve ayrıca azaltılmış bekle süreleriyle ulaşmasını sağlıyor.

Bir kez kaldır, ne {kadar} geliştirmek?

Şu bir kez için tasarımcı setleri 9.999 USD olarak stresli vatandaş ve ayrıca kurumlara satılan ve ayrıca “ilerleme demosu” kıvamında olan Radeon Pro SSG (Ekşi Sözlük’ün kurucusu kesinlikle değil, Solid State Graphics’in kısaltması) 2017’nin başında kullanıcılarla bululacak diye bekliyoruz. Toparla maliyet ise kartın peşini bırakmamak, sürdürmek gücü, belleği ve ayrıca sağlam depolamanın büyüklüğüne bağlı olarak değişecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD, Ekran Kartına SSD Takıyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply