AMD Fiji XT referans kartı GTX 970 büyüklüğünde olacak

AMD Fiji XT referans kartı GTX 970 büyüklüğünde olacak

AMD’nin amaçlanan taze gözünde canlandırmak kartı Radeon R9 390X açıklanana bağlı olarak Bir çift özel SKU aracılığıyla karşımıza çıkacak. bunlardan ilki daha ziyade daha yüksek olan iklim soğutmalı bir tasarlamak olurken ikincisi ise taze su soğutma sistemi Water-Cooled Edition SKU’sunu barındıracak.

Daha kompakt bir PCB’ye kurucu olan anında eşdeğer söylenene bağlı olarak GTX 970 {kadar} uzunlukta olacak. Bunu başarılabilir kılan kişisel özellik ise AMD’nin HBM uygulaması. 8 GB belleği keşfedildi kartın GPU paketi etrafı belleklerle çevrili GPU paketlerinin karşı IHS modelinde olacak. 4,096 GCN 1.2 stream işlemcisi keşfedildi kartın 256 TMUs, 128 ROPs, yanı sıra 4096-bit genişliğinde HBM arayüz mekanik bulunacak.Kim arayüz 1.25 GHz hızında olacak yanı sıra bellek mühür genişliğini 640 GB/s değerine çıkartacak.

Başına ne {kadar} Fiji paketi Hawaii paketinden daha devasa olsa da kartın PCB’si özellikle GPU paketi yanı sıra VRM’i kapsayacağı için hinterlandı etkinliği daha uzun bir koleksiyon olacak. Referans kartında DVI girşini es başarıyla geçti AMD kim kartta 3 adet DisplayPort 1.2a yanı sıra bir adet HDMI 2.0 kullanacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD Fiji XT referans kartı GTX 970 büyüklüğünde olacak

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply