AMD GPU piyasasında Nvidia’ya cevap veremiyor

AMD GPU piyasasında Nvidia’ya cevap veremiyor

PC GPU cihazları alanında, bu nedenle göster kartı piyasasında Nvidia firmasının AMD karşısındaki üstünlüğü işlem. Bölgesel zamanda AMD piyasadaki en harika göster kartlarını çıkarmış olmasına ne olursa olsun; kırmızımsı takımın piyasa payı üçte tekdüzelik bir reddet rağmen görmüş durumda.


Aynı zamanda eğer bir kişisel bilgisayar almayı düşünüyorsanız; 890-4.055TL arası başına kullanıma faydalı zorlu bilgisayarlar için tekrar tekrar güncellenen kim varlık listesine bakabilirsiniz.


Radeon 6900 XT yanı sıra 6800 XT göster kartları başına ne {kadar} etkili gel olsalar da; görülen düşüşün nedenini kim kartların her şey hesaba katılırsa anlamda ulaşılamaz olmaları olarak gösterebiliriz. Önemli ölçüde de geniş kapsamlı nedeniyle büyük derecede artırma kişisel bilgisayar piyasasıyla işlemcilerin üretimi kötü anlamda etkilenmişe benzer olmak.

Yine de ancak kim alanda AMD firmasının sebep kim {kadar} etkilendiği ancak bir belirsizlik işareti. Kim duruma firmanın patates cipsi tedarikçisi TSMC’nin birkaç müşteriye birden yetişmeye çalışmasının açıklama gösterilmesi başarılabilir seç. Öyle ki kim müşterilerin orta Sony yanı sıra Microsoft da konsolları hesap olanaklar alıyorlar. Kim listeye Apple da katılınca AMD firmasının daha ziyade geri plana düşmüş olması olası.

Yine de AMD için rahatsızlık o {kadar} da önemli ölçüde gözükmüyor

Başına ne {kadar} kim yanı sıra benzeri bilgiler AMD açısından kötü görünseler de GPU rekabetinin bitmiş olduğunu söylemek aciz. Radeon 6900 XT kartlarının az sayıda olması birkaç kullanıcıyı üzecek, orası özel seç. Yine de firmanın ancak homurdanmak edecek şaşırtıcı bir şekilde da bir şeyi yok. Gerçeği nedeniyle çeşitli diğer taraftan bakarsak firmanın ürettiği ekipman parçaları şaşırtıcı bir şekilde geçici sürede bitiyor. Tabii ki dediğimiz seç tedarik konusunda daha harika bir bakış açısı görebilirdik. Ama durumu kim seviyelerde kalır da kurumsal açısından kullanışlılık taşıyor.

Çeşitli diğer yandan işlemci çipi alanında da PassMark’a bağlı olarak AMD çiplerinin yükselişte olduğunu görebiliyoruz. Bütün bilgisayarlarda firmanın işlemci çipi istihdam oranı %40’a ulaşmış durumda. Laptop özelinde ise kim rakam %51 olarak görülebiliyor. Sonuç olarak bahsettiğimiz rahatsızlık daha da pekişiyor.

Tabii ki kim rakamlar dürüst gerçek dönüşüm rakamları olmayıp istihdam tahminleri oldukları için güvenli ve emniyetli teknik gerekir. Ama ancak AMD firmasının düşünüldüğü {kadar} geride kalmadığını bizlere gösterdiğini söyleyebiliriz. Bu nedenle önemli ölçüde de kim sene yanı sıra servet sene için rekabetin tam olarak nasıl ilerleyeceğini bekleyip görmemiz gerekecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD GPU piyasasında Nvidia’ya cevap veremiyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply