AMD GPU’lu Exynos işlemci için tarih verildi! – Hardware Plus

AMD GPU’lu Exynos işlemci için tarih verildi! – Hardware Plus

Samsung, CES 2021’in boşluk günündeki etkinlikte amiral gemisi telefonlarına enerji verecek Exynos 2100’ü duyurdu. Bunu söyledikten sonra marka adı işlemci tarafında muazzam bir gelişmeyi daha paylaştı. AMD RDNA GPU’ya kurucu Exynos işlemciler için resmi olarak tarih verildi!


İlginizi çekebilir: AirPods Max garantisi kulaklık yastıklarını kapsamıyor!


AMD RDNA GPU’ya kurucu Exynos işlemci uzun yıllar bir noktada olay!

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıllarda Samsung yanı sıra AMD orta bir Katıl anlaşması yapılmıştı. Tartışmalar kapsamında şirketin geliştirdiği RDNA resim mimarisi, kendinden emin bir zaman dilimi içerisinde Exynos serisi işlemcilere karışım edilecekti. Bunu söyledikten sonra 2019’dan kim yana kim işbirliğine ilişkin 2 şirketten de her türlü bir Beceriler yansımadı.


Sizin için seçtiğimiz kulak içi kulaklık modellerini buradaki Trendyol listemizden yanı sıra buradaki Hepsiburada listemizden inceleyebilirsiniz.


Samsung’un CES 2021’de yaptığı bildirmek ise AMD aracılığıyla yürütülen projede kapsamlı bir gelişmek sağlandığını gösteriyor. Markanın performans bir noktada yaptığı açıklamaya bağlı olarak, bünyesinde RDNA GPU barındıran aslen işlemcinin uzun yıllar bir noktada duyurulacağı açıklanan. Kim da Samsung Galaxy S22’de kullanılacak Exynos işlemcinin resim gücünü muazzam olasılıkla AMD GPU’dan alacağını ortaya koyuyor.

İki taşıyıcı orta yapılan işbirliğinin tamamen gözden geçirmek vermesi, cep telefonu işlemci tarafında dengelerin düzeltmek kurulmasına da sebep muhtemelen. Cep telefonu resim alanında pastayı şimdiye {kadar} Qualcomm (Adreno), ARM yanı sıra Imagination Technologies (Apple) paylaşıyordu. AMD ise Radeon gözünde canlandırmak kartlarından bundan sonra cep telefonu resim birimiyle kim alanın dörtte bir ayağını oluşturacak. Nihayet AMD’nin cep telefonu işlemci tarafında prototip seviyesinde çalışmalarının olduğunu da belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD GPU’lu Exynos işlemci için tarih verildi! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply