AMD haftaya yeni bir Radeon RX kartı duyuracağını açıkladı

AMD haftaya yeni bir Radeon RX kartı duyuracağını açıkladı

AMD firması Twitter üzerinden yeni bir Big Navi kartı duyurusu yaptı. Promosyon için beri arka plan ise 3 geçit töreni TSİ kol saati 19:00. Yine de beri son derece az bilgiyle beraber ileri konuşulması gereken çokça komplikasyon elde edilebilir. Böylece belirgin bir stil belirtilmese de AMD firmasının o saatte bir güçlü konuşlandır yapması muhtemelen.


Öte yandan eğer bir kişisel bilgisayar almayı düşünüyorsanız; 790-4.199TL arası başına kullanıma pozitif zorlu bilgisayarlar için tutarlı güncellenen kim öğe listesine bakabilirsiniz.


AMD firmasının 3 geçit töreni tarihinde RX 6700 aracılığıyla RX 6700 XT kartlarını duyuracağı spekülasyon ediliyor. Tabii ki o tarihe {kadar} hassas bir kişisel özellik söylememiz uygulanabilir kesinlikle değil. Yine de firmanın kim göstermek kartlarını tanıtma ihtimalleri gerçekten uzun.

Öyle ki geçmek sene Radeon RX 6800 XT ve ayrıca RX 6900 XT kartları kullanıcıyla buluşmuştu. Yine de farkedilebilir bir stil serideki RX 6700 XT kartlarının atlama olduğunu görebiliyorduk. Üstelik Nvidia GeForce RTX 3060 göstermek kartının kim tam hafta çıkması ve ayrıca Varyasyon ayında çıkan GeForce RTX 3060 Ti kartından daha sonra da AMD firmasının buna bir e karşı hamle yapması gerçekten muhtemelen.

Sözde RX 6700 ve ayrıca RX 6700 XT kartları bahsettiğimiz RTX 3060 ve ayrıca RTX 3060 Ti kartlarına e karşı montaj için etkinlik açısından muazzam bir potansiyele yaratıcı. Aynı anda 2 firmanın kartları da elde edilebilir neslin makul olarak daha pozitif kartları olarak karşımıza çıkıyor. Böylece kim alanda da bir anlaşma görmemiz olası.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: AMD haftaya yeni bir Radeon RX kartı duyuracağını açıkladı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply