AMD hızlandırma teknolojisi, yeni nesil Adobe Photoshop CC özellikleri ile yaratıcılığı destekliyor – Hardware Plus

AMD hızlandırma teknolojisi, yeni nesil Adobe Photoshop CC özellikleri ile yaratıcılığı destekliyor – Hardware Plus

AMD hızlandırma teknolojisi, AMD tabanlı PC’lerde ve ayrıca AMD FirePro göstermek kartına yaratıcı yeni Apple Mac Pro’da Adobe Creative Cloud’un verimliliğini arttırıyor. Ilgilendirmek hakkındaki yakalama bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“AMD Hızlandırma Teknolojisi, Yeni Nesil Adobe Photoshop CC Özellikleri ile Yaratıcılığı Destekliyor

AMD yaptığı bir açıklamada, APU ve ayrıca GPU’larının Adobe Creative Cloud üyelerine özelleştirilmiş yeni programcı analiz özelliklerinde performansı hızlandırdığını duyurdu. Adobe Photoshop CC’ye yeni eklenen özellikler, AMD’nin hızlandırma teknolojisinden yararlanarak şaşırtıcı bir şekilde büyük yaratıcı düşünme ve ayrıca verimlilik araçlarını devreye sokuyor. Bunların ortasında yeni nesil Blur Gallery için hareketli bulanıklık efektleri, kullanıcıların bir görüntünün odağı tam olarak noktalarını hızlıca seçmesini sağlayan yoğunlaşmak seçme özelliği ve ayrıca güvenilirlik ve itibar ölçeği büyütülürken ayrıntıları koruyan güçlendirilmiş görüntü örnekleme seçeneği merkez alıyor.

“AMD ve ayrıca Adobe koordinat, programcı profesyonellerin Adobe Creative Cloud’da sunulan yeni özelliklerden en harika moda yararlanabilmek için gereksinim duydukları performansa erişilebilirlik sağlıyor” diyen AMD Hesaplanmış Işbirliği ve ayrıca Yapı Uygulamaları Her şey hesaba katılırsa Müdürü Steve Belt, sözlerini şöyle sürdürdü: “AMD hızlandırma teknolojisi, Adobe Photoshop CC’deki benzersiz yaratıcı düşünme ve ayrıca verimlilik özelliklerini, sorunsuz bir müşteri deneyimi için hayati işlemci çipi performansı ile buluşturuyor.”

Bu akşam aynı şekilde Adobe Creative Cloud video kaydı uygulamaları için aslen duyurusu Nisan ayında NAB 2014’te yapılan birkaç yaratıcı düşünme ve ayrıca şirket akışı iyileştirmeleri de kullanıma açıldı. Bunlar ortasında RED™ kameraların R3D medya dosyaları için uzun performanslı “debayering,” CinemaDNG formatları için daha önemli geliştirmek, yeni maskeleme özellikleri ve ayrıca yeni, dönem kazandıran master clip özelliği bulunuyor.

AMD Davranış Hızlandırma, sistemlerinde AMD FirePro Uzman Göster Kartı, AMD Radeon Göster Kartı ve ayrıca AMD A Serisi APU bulundu kullanıcılara, görünür standartlara ilişkili OpenCL API üzerinden Adobe Photoshop CC etkinlik artışı ve ayrıca prim deneyimler sağlıyor. Kim hızlandırma hepsi birden Adobe Premiere Pro CC, Adobe SpeedGrade CC, Adobe Media Encoder CC ve ayrıca Adobe Prelude CC tercih Adobe Creative Cloud video kaydı uygulamalarını da kapsıyor.

“Verimlilik, AMD hızlandırmanın yeni Adobe Photoshop CC özelliklerine kattıkları ortasında daha başlangıçtır” diyen Adobe Photoshop Ticari mal Yönetimi Direktörü Maria Yap, şöyle oyalanmak etti: “Adobe ve ayrıca AMD’nin işbirliğinin asıl muazzam yararı, benzersiz müşteri deneyimidir. İşbirliğimiz sayesinde, en şiddetli araçlarda hiç bitmeyen yaratıcılığı en derhal moda desteklemesini sağlıyoruz. Bunun yararlarını Creative Cloud üyelerimizin programcı çalışmalarında Günden güne görmek başarılabilir.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD hızlandırma teknolojisi, yeni nesil Adobe Photoshop CC özellikleri ile yaratıcılığı destekliyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply