AMD Radeon RX 480 Raflarda! – Hardware Plus

AMD Radeon RX 480 Raflarda! – Hardware Plus

AMD’nin merakla amaçlanan ve ayrıca oran-etkinlik oranıyla uyarı çeken Radeon RX 480 fotoğraf kartı satışa sunuldu.

AMD’nin uzun performansı azaltılmış maliyetle sunan Radeon RX 480 fotoğraf kartı 29 Haziran itibarıyla satışa sonuç. Radeon RX 480, faydalı bir fiyata yaratıcı olmasına karşın dijital gerçek desteği sunuyor ve ayrıca bunun ve modern zaman ve ayrıca kader çevrimiçi video standartlarını destekliyor. Radeon RX 480 fotoğraf kartının, 4 GB’lık sürüm 249$ + KDV, 8 GB’lık versiyonu ise 289$ + KDV oran etiketiyle ülkemizde satışa sunuldu.

Sınıfının Para Her En Uzun Performansı

Kim oran aralığındaki bir fotoğraf kartında son zamanlarda görülmemiş en yükseklik derece fotoğraf ve ayrıca organizasyon teknolojilerini endişe verici Radeon RX 480’in 8 GB’lık versiyonu, kişiye özel sınıfında para her  en uzun performansı kullanıcılara sunuyor. 14 nm FinFET imalat süreci için optimize edilen Polaris mimarisi fantastik bir etkinlik ve ayrıca performans sağlıyor. Radeon R9 200 serisi fotoğraf mimarisine bağlı olarak peşini bırakmamak, sürdürmek ünitesi her %15 hatta daha fazla etkinlik ve ayrıca watt her 2,8 kırışık hatta daha fazla etkinlik veren bina, saniyede 5,8 trilyon belirlemek gerçekleştirebiliyor.

Dijital Gerçek Desteği Sunan En Faydalı Fiyatlı Resim Kartı

Oculus Rift ve ayrıca Steam VR aracılığıyla gözlemlemek, yükseklik derece dijital gerçek deneyimi teklif için üretilmiş en gerçekçi fotoğraf kartı olarak başlangıç ​​aşaması plana çıkan Radeon RX 480 4 GB, daha huzurlu ve ayrıca akıcı dijital gerçek performansı için geliştirilen LiquidVR teknolojisini kullanıyor ve ayrıca sonuç olarak dijital gerçekliğe giriş yolu maliyetlerini düşürüyor.

Radone RX 480 aracılığıyla Sunulan Son zamanlarda Teknolojiler

Kim fotoğraf kartı; aslen peşini bırakmamak, sürdürmek devreleri, bellek türlerinde ve ayrıca mühür aralıklarında ve ayrıca son zamanlarda organizasyon API’larını desteklemede aslen olma tercih Radeon’un gelenekselleşmiş yenilikçilik odağını sürdürüyor. Radeon RX 480 aracılığıyla birbirleriyle kader odaklı sunulan teknolojiler ise şu stil:

  • Uzun Çözünürlüklü DirectX 12 ve ayrıca Vulkan Oyunculuğu: Polaris mimarisiyle artırılmış fotoğraf kartı, kendine ısmarlama daha iyi yarısı klasik peşini bırakmamak, sürdürmek desteğiyle organizasyon dünyasının geleceği olan DirectX 12 ve ayrıca Vulkan API’larında uzun etkinlik gösteriyor. AMD’nin FreeSync teknolojisiyle desteklenen fotoğraf kartı, çok kaliteli grafiklere yaratıcı oyunlarda ne olursa olsun 1440p çözünürlükte akıcı bir organizasyon deneyimi sağlıyor.
  • Son zamanlarda Üretim Çevrimiçi video ve ayrıca Görüntü Teknolojileri: 4K çözünürlükte uzun tazeleme derhal FreeSync, UltraWide ve ayrıca sıradışı tel aracılığıyla 60Hz’de 5K çözünürlüklü peşini bırakmamak, sürdürmek deneyimleri sağlayan son zamanlarda üretim uzun çözünürlüklü HDR aracılığıyla uzun yeniden modelleme derhal monitörler için HDMI 2.0b ve ayrıca DisplayPort 1.3 HBR3 ve ayrıca 1.4 HDR standardlarını destekleyen fotoğraf kartı, AMD’nin şimdiye {kadar} sunduğu en şaşırtıcı bir şekilde yönlü kod çözme hızlandırıcısına yaratıcı olmasının yakın Netflix benzeri uygulamalar için HDR hareketli resim, Twitch yayıncıları için ilerledi H.264 çevrimiçi video, YouTube tercih platformlar için ilerledi VP9 videoları ve ayrıca Skype tercih uygulamalar için HEVC ve ayrıca MJPEG destekli net çevrimiçi video aramalarına olanak tanıyor.

Radeon Software ve ayrıca Radeon WattMan aracılığıyla Daha Fazla Dikte

Radeon Software, fotoğraf kartının donanımını tamamlayarak uzun performanslı ve ayrıca sağlıklı çalışmasına imkan tanıyor. Radeon RX 480 aracılığıyla aynı zamanda kullanıma sunulan Radeon Software Crimson Edition’un 9 son zamanlarda özelliği; kullanıcılara görüntü, enerji verimliliği ve ayrıca birkaç-GPU konularında hatta daha fazla yönetmek teklif üzere tasarlandı. AMD OverDrive temelli Radeon WattMan ise, kullanıcılara bir kez daha tasarlanan bir tempo aşırtma deneyimi ve ayrıca güçlü GPU frenkansıyla stres eğrilerini de endişe verici son zamanlarda özellikler sağlıyor. Radeon WattMan, başına davranış için belirgin belirgin çalışmalar toplayan son zamanlarda histogram arayüzüyle kullanıcıların basit bir stil optimum ve ayrıca normal kutlama, GPU hızı, ısısı ve ayrıca fan hızını gözlemlemek etmesine izin ver veriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD Radeon RX 480 Raflarda! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply