AMD Ryzen’la Donanmış Oyun PC’leri Geliyor! – Hardware Plus

AMD Ryzen’la Donanmış Oyun PC’leri Olay! – Hardware Plus

“Elektrik enerjisi” dürüst de uyandı. 2000’li yılların başında Intel’i pek son derece kez mağlup eden yine de üstünlüğünü sonralarda kaybeden AMD, Ryzen aracılığıyla yükselişe geçti. Ryzen ailesi gerekir verimlilik gerekse müşteri talebi açısından kötü başarılar ödünç almak ediyor. Pek son derece verimlilik testinde AMD Ryzen, Intel Core serisine üstünlük sağlıyor. Advanced Micro Devices’ın önemli ortağı Asus özel sayısız tarih daha önce yaptığı açıklamada Ryzen aracılığıyla donatılmış dizüstü bilgisayarların satışa sunulacağını açıkladı.

Elektrik enerjisi uyanıyor!

Piyasaya gözden geçirmek tanınmış açısından Eylül ayı ipucu edilse de, başına ne zaman bir sürprize teklif olmamız gerekir. Zira Asus, sayısız kol saati daha önce son zamanlarda görseller ve ayrıca bir video kaydı yayınladı. Asus “Something is Awakened” ibaresini kullanıyor. Kim Oyuncu Wars serisinden bir alıntıya benzer olmak ve ayrıca “Bir nokta uyandı” anlamına olay. Kısacası Tayvanlı şirketin ROG (Republic of Gamers) departmanı, reklam ve pazarlama çalışmalarına sonuçlandırmak tempo peşini bırakmamak, sürdürmek.

Peki bunun anlamı ne? Gerçekten Ryzen aracılığıyla donatılmış bir dizüstü bilgisayarın piyasaya sürüleceği özgürce görüş edilebilirdi yine de Asus, Ryzen ve ayrıca Radeon ikilisine öyle güveniyor ki özel en vahşi bilgisayarlarına işlediği “ROG” ibaresini kullanmaktan kaçınmıyor. Kim modeller dürüst gerçek birer organizasyon canavarları olmakla tanınıyor. Taze yaratılış işlemcilerle donatılmış bilgisayarlar Radeon Vega mimarisinden faydalanacaklar. Radeon Vega’nın Haziran sonundan daha önce satışa sunulması beklenmiyor. Bununla birbirleriyle, vahşi pazarlama politikası düşünüldüğünde Asus’un AMD aracılığıyla artırılmış bilgisayarları Temmuz ayında karşımıza çıkabilir.

Advanced Micro Devices’ın iddiası son zamanlarda işlemci çipi ailesinin performansının, yenilikçi nesle bağlı olarak komisyon elli civarında uzun olduğu doğru. Testler de bunu doğruluyor iyilik. Eğer AMD, Radeon Vega mimarisi aracılığıyla bir ivme yakalamayı başarırsa karlılığını kayda gerçekten değer düzeyde yükseltebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD Ryzen’la Donanmış Oyun PC’leri Geliyor! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply