AMD, Sanal Gerçeklik Girişimi Olan Nitero’yu Bünyesine Kattı

AMD, Sanal Gerçeklik Girişimi Olan Nitero’yu Bünyesine Kattı

Nihayet duyurduğu Ryzen ailesi tekrardan piyasaya taze bir {soluk} getiren AMD kablosuz dijital gerçek başlığı üzerine satış elemanı Nitero’yu satın aldı.

AMD’nin kim satın alımı çevresinde ancak detaylar paylaşılmadı bunu söyledikten sonra peşini bırakmamak, sürdürmek Forbes vasıtasıyla doğrulandı. Amerika’nın Teksas eyaletinde kuruluş banliyö Austin merkezli Nitero önemli ölçüde kablosuz güçlendirilmiş gerçek ve ayrıca dijital gerçek teknolojileri ileri satış elemanı az sayıdaki girişimlerden bir tanesi.

Sanal veya güçlendirilmiş gerçek başlıklarının en kapsamlı problemlerinden bir birey olan kablolardan uğraşmak için Nitero 60 GHz hıza kurucu kablosuz modül dönüştürmek aracılığıyla uğraşıyor. Kim satın alım aracılığıyla beraber {artık} dijital gerçek dünyasında AMD’nin de adında söyle etmek uygulanabilir.

Başına ne {kadar} dijital veya güçlendirilmiş gerçek teknolojileri üzerine analiz yapan bir istisnai olarak etiket olsa da şu en kısa sürede pazarda Oculus, HTC ve ayrıca PlayStation kuruluş alıyor. Bunun hariç Qualcomm, Intel ve ayrıca Nvidia’da sektörün devasa isimlerinden. HTC Vive’ın {arkasında} olan Valve geçtiğimiz sene Nitero’ya devasa bir miktarda finansal yatırım yapmıştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD, Sanal Gerçeklik Girişimi Olan Nitero’yu Bünyesine Kattı

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply