AMD ve Alibaba Güçlerini Birleştirdi

AMD ve Alibaba Güçlerini Birleştirdi

AMD ve Alibaba, Alibaba Cloud’un Uluslararası çalışmalar merkezlerinde Radeon Pro resim yongalarının kullanılması konusunda şirket birliği gerçekleştireceklerini duyurdu.

Alibaba Cloud, AMD teknolojilerini aracılığıyla bulut bilişim hizmetlerini arttırmayı ve kim hizmetlerin anında benimsenmesini sağlamayı planlıyor.

Komplikasyon aracılığıyla gergin görüşünü bildiren AMD Devlet Başkanı ve Baş yönetici’su Dr. Lisa Su: “Pazarda özellikli daha sarmalayıcı ve sezgisel bulut hizmetleri sağlayabilecek GPU tabanlı yeterlilik peşini bırakmamak, sürdürmek çözümlerine yönelik talebin karşılanması, 2 şirketin de en hediye ilerleme ve yazılım programı mühendisliği yeteneklerini birleştirmesiyle uygulanabilir kesinlikle olacak. Alibaba Cloud iyilik endüstrinin lider şirketleriyle kurduğumuz şirket birlikleri AMD olarak çalışmalar ana odaklı, uzun performanslı resim ve yeterlilik peşini bırakmamak, sürdürmek ürünlerine yaptığımız yatırımın, önemli bulut bilişim pazarının ihtiyaçlarıyla örtüşmesini sağlamak ediyor.” ifadelerini kullandı.

Alibaba Beceriler İşlem Konferansı’nda olanaklar banliyö AMD’nin tanıttığı taze teknolojiler şöyle:

  • AMD Radeon Pro köle teknolojisinden faydalanan Alibaba Cloud Yalnız Menşei I/O Sanallaştırma (SR-IOV) çözümü. Demosu Radeon FirePro s7150x2 GPU ve AMD Multi-User GPU bileşenler tabanlı köle sanallaştırma teknolojisi kullanılarak geliştirilen kim ticari mal sektördeki garip bileşenler tabanlı sanallaştırma GPU teknolojisi olarak çözüm seviyesini garantiliyor ve uzaktan şirket istasyonu, bulut üzerinden organizasyon, bulut bilişim ve Çevrimiçi Masaüstü Altyapısı (VDI) uygulamaları için arttırılmış gözetim sağlıyor.
  • AMD’nin yoğun, fakir elektrik tüketimli Polaris resim mimarisi aracılığıyla desteklenmiş AMD Radeon VR Ready Premium grafikleri olarak kullanılmak için üretildi dijital gerçek yeterlilik demosu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD ve Alibaba Güçlerini Birleştirdi

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply