AMD’den “Never Settle Forever” yeniliği – Hardware Plus

AMD’den “Never Settle Forever” yeniliği – Hardware Plus

AMD yaptığı bir açıklamada, AMD Radeon ürünleri için hazırlanan ünlü organizasyon paketi “Never Settle Forever” içeriğinde yenilikler yapıldığını duyurdu.  “Never Settle Forever” promosyonu bugünden gelen daha önemli bir AMD Radeon göster kartı tüketici kitlesine açılarak R7 Serisi göster kartlarından organizasyon tutkunlarına yönelik AMD Radeon™ R9 295X2 modeline {kadar} koruma yaratıcı kesinlikle olacak. “Never Settle Forever” kurs başlangıçta kez AMD’nin giriş yolu düzeyi göster kartları olan AMD Radeon™ R7 250X, R7 250 yanı sıra R7 240 modellerini de kapsıyor. İlgili yakalama bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“AMD’den “Never Settle Forever” Yeniliği

AMD’nin “Never Settle Forever” kurs, organizasyon tutkunlarını AMD Radeon™ göster kartlarını seçtikleri için bir çeşitler ünlü oyuna erişilebilirlik sağlayarak ödüllendirmeyi hedefliyor. Kullanıcılar, seçtikleri modele bağlantılı olarak AMD Radeon™ Reward kuponuyla 3 adede {kadar} tamamen ücretsiz organizasyon alabiliyor. Kazanılan tamamen ücretsiz organizasyon adedi, {Altın}, Gümüş yanı sıra Bronz avantaj kategorisine bağlı olarak değişiyor.
“Kapsamlı başarıya ulaşan ‘Never Settle Forever’ programımızı bir hareket önceden götürerek, bundan bir uzun yıllar geçmişte Birleşik Lig Stratejisi aracılığıyla verdiğimiz sözü tutmaktan memnuniyet duyuyoruz” diyen AMD Fotoğraf İş Birimi Genel olarak Müdürü Matt Skynner, şöyle oyalanmak etti: “AMD’nin benzeri görülmemiş resim teknolojisi, sayıları giderek daha fazla iyileştirme organizasyon geliştiricisi ortaklıklarımızla birleştiğinde, organizasyon sektörünü şekillendirdiğimizi yanı sıra sektöre öncülük yaptığımızı kanıtlıyor.”

Never-settle

Square Enix’in kısaca piyasaya çıkaracağı “Murdered: Soul Suspect”, başlangıçta kez Radeon {Altın} yanı sıra Gümüş Ikramiye düzeylerinde kullanıcılara sunulacak. Son zamanlarda Üretim Fotoğraf (GCN) mimarisi için geliştirilen organizasyon için verilecek şifrelerle, meraklıları video oyunu Haziran 2014’te piyasaya çıktığında öncelikli olarak indirebilecek.
“Square Enix yanı sıra AMD arasındaki köklü işbirliğini, ‘Murdered: Soul Suspect’ aracılığıyla bir hareket önceden taşımaya heyecanlandırmak duyuyoruz” diyen “Murdered: Soul Suspect” yapımcısı Naoto Sugiyama, sözlerini şöyle sürdürdü: “PC’de organizasyon tutkunlarına üstün deneyimler yaşatma kararlılığımız çerçevesinde, oyunun AMD’nin ‘Never Settle Forever’ kurs kapsamına alınması bizim için muazzam bir mutluluktur.”
AMD, “Never Settle Forever” programının kapsamına gizlice organizasyon geliştiricilerin PC oyunlarını da kattı. “Indie Pack” adlı paketlerde Bir çift organizasyon bir arada merkez alıyor yanı sıra kullanıcılar tamamen ücretsiz organizasyon haklarından birini kim kargo doğru kullanabiliyor.

never-settle-forever

 

Paketlerdeki oyunlar ortasında merkez alanlardan bazıları:

• Stoic Studio vasıtasıyla geliştirilen yanı sıra Versus Evil vasıtasıyla yayınlanan “The Banner Saga”,
• ][, (Right Square Bracket Left Square Bracket) vasıtasıyla geliştirilen yanı sıra yayınlanan “Dyad”,
• Drinkbox Studios vasıtasıyla geliştirilen yanı sıra yayınlanan “Guacamelee!”,
• Drinkbox Studios vasıtasıyla geliştirilen yanı sıra yayınlanan“Tales from Space: Mutant Blobs Attack”
“AMD’nin ‘Never Settle Forever’ kurs kapsamında başlangıçta sunulan gizlice oyunlardan bir kişi olarak ‘The Banner Saga’ oyunumuzun seçilmesi bizi istisnai olarak heyecanlandırdı” diyen Versus Evil Genel olarak Müdürü Steve Escalante, şöyle söyledi: “Radeon™ kullanıcıları sayesinde küresel taze kitlelere başarmak için sabırsızlanıyoruz.”
Drinkbox Studios kurucularından Graham Smith ise şöyle konuştu: “Oyunlarımız başına yaştan organizasyon meraklıları vasıtasıyla muazzam rağbet görüyor. ‘Never Settle Forever’ programına gizlice organizasyon paketlerinin de katılması, giriş yolu düzeyindeki AMD Radeon göster kartları rağmen başına Bir çift oyunumuzda istisnai olarak harika verimlilik sağlayabildiğinden, AMD yanı sıra Drinkbox Studios için istisnai olarak devasa bir birlikte çalışmak fırsatıdır.”
“Never Settle Forever” kapsamındaki ürünler yanı sıra bunlara denk itibaren Radeon ödülleri aşağıdadır:

amd never settle

“Never Settle Forever” promosyonu bugünden gelen katılan mağazalar yanı sıra ağ mağazalarında kullanıcılara sunulacak. Kartlarla birbirleriyle alınan kodlar hızlı bir şekilde kullanılabileceği seç, promosyonun sona ereceği 31 Ağustos 2014 tarihine {kadar} çıkacak oyunlara saklanabilir.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD’den “Never Settle Forever” yeniliği – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply