AMD’den Ryzen PRO masaüstü işlemcileri – Hardware Plus

AMD’den Ryzen PRO masaüstü işlemcileri – Hardware Plus

Taze EPYC ailesi köle işlemcilerin kullanıcılara sunulmasının yarattığı heyecanın ardından AMD, iç işlemci çipi portföyüne taze bir koleksiyon daha ekledi: AMD Ryzen PRO masaüstü işlemcileri.

Modern peşini bırakmamak, sürdürmek yoğunluğu uzun işyerlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan Ryzen PRO masaüstü işlemcileri, toplum çapındaki iç masaüstü bilgisayarlara güç, gözetim yanı sıra etkinlik getirecek.

Ryzen PRO Serisi

Birçok ilgi çekici iç Eğitim sınıfı uygulamalar yanı sıra birkaç görevli şirket akışlarına Desen dışı oran kazandıran, başına bir Ryzen PRO işlemcisinin ‘Zen’ çekirdeği, bir geçmiş nesle bağlı olarak ödeme 52’ye {kadar} peşini bırakmamak, sürdürmek yeteneği artışı sağlıyor.[i] Ryzen™ 7 PRO 1700 ise birkaç şirket parça performansında seçili düşman çözümlere bağlı olarak ödeme 62’ye {kadar} daha uzun oran sunuyor.[ii]

Varlık Varyasyon Birincil İş Parçacığı Gelişmiş Düzenlilik (GHz) Ana Frekansı (GHz) TDP (Watt)
Ryzen™ 7 PRO 1700X      8       16                    3.8                3.4        95
Ryzen™ 7 PRO  1700      8       16                    3.7               3.0       65
Ryzen™ 5 PRO  1600      6       12                    3.6               3.2       65
Ryzen™ 5 PRO  1500     4        8                    3.7               3.5       65
Ryzen™ 3 PRO  1300     4       4                    3.7               3.5       65
Ryzen™ 3 PRO  1200     4       4                    3.4               3.1      65

Koruma

Topluluk yanı sıra sivil sektöründeki uygulamaları hedefleyen Ryzen PRO işlemciler, yenilik harikası silikon seviyesinde gözetim sunarken, bileşenler tabanlı kriptografik yanı sıra gözetim teknolojileriyle de kademeli olarak artırma sayıdaki tehditlere e karşı korumaya kullanışlı yer almak. Uygun şekilde başlangıç ​​aşaması yükleme, fTPM (firmware Trust Yapı Module), AES yanı sıra Windows® 10 Enterprise gözetim dinamikler tercih kriterler, bütün Ryzen PRO işlemci çipi ailesinde harika bir şekilde destekleniyor.

 

Güvenilirlik ve itibar

En kaliteli silikon devre levhalarından üretilen Ryzen PRO işlemciler, iç seviyede yüksek kalite yanı sıra güvenilirliği yanı sıra geleceğe teklif peşini bırakmamak, sürdürmek gücü için yapı ömrünü garantilemeye kullanışlı yer almak. Endüstri lideri, fark edilir tipik DASH yönetilebilirliği, işlemciden gizlice yönetime için mümkün kılmak verirken, işletmelerin tescilli çözümlere takılıp kalmamalarını garantiler.

Mevcudiyet

Dünyanın en devasa ofis istemci masaüstü kişisel bilgisayar sağlayıcılarının, Ryzen PRO tabanlı bilgisayarları, 2017’nin an yarısında toplum çapındaki işletmelere sunması bekleniyor. Ryzen PRO cep telefonu’in ise 2018’in başlangıçta yarısında pazara çıkması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD’den Ryzen PRO masaüstü işlemcileri – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply