AMD’nin Ryzen Threadripper Modelleri Satışa Çıktı

AMD’nin Ryzen Threadripper Modelleri Satışa Çıktı

AMD’nin yüksek süredir merakla demek Ryzen Threadripper işlemcilerinden 2 tanesi Ryzen Threadripper 1950X ve ayrıca Ryzen Threadripper 1920X satışa sonuç.

AMD’nin AM4 platformunu gerekli hinterlandı Ryzen serisinin taze üyesi Threadripper prim bir etkinlik sunuyor. x86 Zen merkez mimarisi aracılığıyla üretilen işlemci çipi modelleri rakiplerine bağlı olarak önemli bir üstünlük sağlıyor.

Threadripper’ın başına 2 stil de taze SocketTR4 platformunu destekliyor. 64 PCe hattı, 4 kanallı DDR4 RAM ve ayrıca sayısız organizasyon parçacağı taşıma teknolojisini barındıran işlemci çipi yüksek bir süredir bekleniyordu.

12 merkez ve ayrıca 24 organizasyon dizisine kurucu olan Ryzen Threadripper 1920X aracılığıyla Ryzen Threadripper 1950X 10 Ağustos tarihinde satışa sonuç. 8 merkez ve ayrıca 16 organizasyon dizisine kurucu olan Ryzen Threadripper 1900X ise 31 Ağustos tarihinde satışa sunulacak.

Threadripper’ın sayısız peşini bırakmamak, sürdürmek ve ayrıca lig performansını onayla için Alienware, 16 çekirdekli AMD Ryzen Threadripper Edition adı aracılığıyla uzun etkinlik meraklılarına sundu. Son zamanlarda Alienware Area-51 Threadripper Edition isimli makine birkaç azaltmak vasıtasıyla E3’ün en iyisi karar vermek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AMD’nin Ryzen Threadripper Modelleri Satışa Çıktı

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply