Android 11 ‘in işinize yarayacak en iyi özellikleri! – Hardware Plus

Android 11 ‘in işinize yarayacak en iyi mekanik! – Hardware Plus

Bu akşam itibarıyla dağıtımına başlanan Android 11 ‘in günlük kayıt hayatımızda kullanacağımız en iyi özelliklerini derledik.


İlginizi çekebilir: Android 11 dağıtıma çıkmaya başladı!


Android 10’un güçlendirilmiş sürümü olan Android 11 arayüz olarak istisnai olarak değişmemiş olsa da bir istisnai olarak son zamanlarda özelliği aracılığıyla günlük kayıt kullanımda sizlere daha iyi bir yeterlilik kazandıracak iyilik.

Görüşme bildirimleri

Android 10’da bulundu mesaj çekmecesi bütün bildirimlerinizi gelişigüzel bir stil sıralıyordu. Evet bazı uygulamalar için en yüksek öncelik varmış iyilik gözükse de kim verimli öyle değildi. Ayrıca daha azaltılmış öncelikli olan bildirimler bir bildirmek göndermeyen sakin bir bölüme taşınıyordu.

Android 11 aracılığıyla beraber mesaj çekmecesine ”Konuşmalar, Uyarılar yanı sıra Sakin bildirimler’‘ aslında olmak üzere 3 mesaj kategorisi olay. Konuşmalar bölümü sizin bütün konuşmalarınızı barındırıyor. Buna bütün konuşma yanı sıra mesajlaşma uygulamaları dahilinde Instagram iyilik birbirinize makale gönderebildiğiniz seçenek platformlar da entegre.

Aynı şekilde kim bölümdeki konuşmalara yanı sıra uygulamalara en yüksek öncelik verebilirsiniz. Kim, örneğin annenizden itibaren mesajlara, uzaktaki kuzeninizden itibaren mesajlardan hatta daha fazla en yüksek öncelik vermenize olanak tanır. Buradaki ciddi güdü, büyük günlük kayıt etkileşimlerinizle stresli bildirimleri asla asla kaçırmadığınızdan emin olmaktır.

Android 11 Bilgi geçmişi

Android 11 aracılığıyla beraber toparla 24 kol saati içine telefonunuza itibaren başına bir bildirimi kaydetme seçeneğine kurucu oluyorsunuz. Personel listeyi belirlemek edebilir, yanlışlıkla kaydırdığınız bildirimi bulabilir yanı sıra neyi kaçırdığınızı görebilirsiniz. Kim nitelik telefonunuza beklenen olarak gelmiyor. Özelliği kullanabilmeniz için ayarlar sekmesindeki stresli sekmeye gitmeniz gerekecek.

Konuşma balonları

Android 10 aracılığıyla beraber hayatımıza giren konuşma balonları {artık} daha artırılmış bir stil Android 11‘de olanaklar alacak. Facebook Messenger iyilik uygulamalarda da kullanılmış kim nitelik tamamen aynı kim stil çalışacak yanı sıra ekranınızın bir köşesinde o sohbete ait bir baloncuk bulunacak.

Android 11 göstermek kaydedici

Android 11 aracılığıyla beraber göstermek kaydedici özelliği uzmanlarımız kullanıcılara sunuluyor. Anında ayarlar bölümünde bulundu kim nitelik aracılığıyla bearber geçmiş tarih tuşuna bastıktan daha sonra sizlere bir kaç koleksiyon sunuyor. Örnneğin, göstermek dokunuşlarınızın da kaydedilip kaydedilmeyeceğini yanı sıra telefonun sesi de yakalayıp yakalayamayacağını seçebilirsiniz.

Medya kontrolü

Android 10 telefonunuzda popüler müzik çalıyorsanız, mesaj çekmecenizin üstünde bir popüler müzik çalar belirir. Evet Android 11 aracılığıyla çekmecenin o bölümü {artık} konuşmalar için izole durumda, dolayısıyla medya oynatıcının eylem etmesi gerekiyordu. Google, bunu bir basamak boğa taşıyarak Anında Ayarlar bölümüne karıştırmak etmeye yargı vermiş gözüküyor.

Mantıklı üreticisi kontrolleri

(*11*)Google, Android 11’e, bir uygulamayı açmanıza gerekir kalmadan sayısız iyi bir fikir cihazları açıkça belirlemek etmenizi sağlayan son zamanlarda bir paylaştırma ekledi.

Taze aracı yayın için enerji düğmesini basılı tutabilirsiniz. Üst, alışılmış enerji özelliklerini bulacaksınız, bunu söyledikten sonra altta istisnai olarak hatta daha fazla koleksiyon göreceksiniz. Bir müteakip temassız işleminizin kullanmasını istediğiniz yerleşim yöntemini hızlı seçmenize olanak tanıyan bir Google Pay kısayolu bulunuyor. Bunun aşağıda, sayısız iyi bir fikir düz ürünlerinize ilişkili bir kategori anahtar göreceksiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 11 ‘in işinize yarayacak en iyi özellikleri! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply