Android 11, Samsung Galaxy Note 20 serisine geliyor

(*20*) 11, Samsung Galaxy Note 20 serisine geliyor

(*20*) 11, Samsung Galaxy Note 20 ya da Galaxy Note 20 Ultra iyi bir fikir telefonlarına gelmeye başladı. Kim cihazların sahipleri mahalle zamanda büyük bir yükseltme görebilir.


İlginizi çekebilir: Samsung (*20*) 11 Alacak Cihazları Yanı sıra Tarihlerini Açıkladı!


Reddit ve ayrıca Twitter’da yapılan paylaşımlar ve ayrıca gönderilen gözünde canlandırmak görüntüleri; Samsung’un Galaxy Note 20 ve ayrıca Note 20 Ultra cihazlarının Birleşik Devletler’de (*20*) 11 güncellemesi aldığını doğrular nitelikte. Bunu söyledikten sonra muhtemelen zaten özellikle belli bir satıcıdan alınan ekipman güncellemeyi alıyorlar. Böylece hem çeşitli diğer ekipman hem de Amerika Birleşik Devletleri dışı için servet olan güncellemeyi daha ziyade daha niyet etmek gerekecek iyilik gözüküyor.

Ileri yayınlanan listede, Galaxy Note 20 serisinin kim güncellemeyi Soba’tan daha önce almayacağı yazılıyordu. Böylece Amerika’da görülen kim sağlık durumu bir muafiyet teşkil ediyor muhtemelen. Bunu söyledikten sonra kim listenin Mısır özelinde olduğunu hatırlatmakta ikramiye sahip olmak. Insan genelindeki program kontrast gösteriyor ya da Samsung vaktinden önce adım ediyor muhtemelen. Ancak güncellemenin gelmeye başlaması, bütün cihazlara gelişinin de istisnai olarak sürmeyeceğini bizlere söylüyor diyebiliriz.

Her şey hesaba katılırsa anlamda konuşacak olursak eğer, Soba sonuna {kadar} Galaxy Note 20 serisi cihazlara yaratıcı olan kullanıcıların (*20*) 11 güncellemesi alması bekleniyor. Yine kim gelişmeden ayrılmak çıkarak da söyleyebiliriz ki; farklı tarih içerisinde yükseltme gelirse şaşırmamak gerekir.

Telefonlara Samsung One UI 3.0 ekleyecek olan yükseltme; telefonun aramak yüzünde değişiklikleri beraberinde getirecek. Bunun hariç ise (*20*) 11 aracılığıyla bir üstesinden gelmek yenilikler ve ayrıca gelişmeler telefonlarda gözlemlenebilecek. Bunlara durum olarak ise gözünde canlandırmak içi geçmiş tarih özelliği, belgeler ekranına ısmarlama söylem bölümü, güçlendirilmiş son zamanlarda iyi bir fikir daire kontrolleri iyilik yönler gösterebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 11, Samsung Galaxy Note 20 serisine geliyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply