Android 11 tabanlı OxygenOS 11, beta olarak OnePlus 8’e geldi!

Android 11 tabanlı OxygenOS 11, beta olarak OnePlus 8’e geldi!

Android 11 çalışma sistemini önemli banliyö bölgesi OxygenOS 11 müşteri arayüzünün herkese görünür beta sürümü, OnePlus 8 için temsilci olarak yayınlandı. Bugünden gelen OnePlus 8 kullanıcıları, son zamanlarda güncellemeyi yükleyebiliyor.


İlginizi çekebilir: Mantıklı son zamanlarda üretim konsol: Xbox Series S


Geçen gün Google’ın Android 11 çalışma sistemini Pixel telefonlar için yayınladığını duyurmasının ardından, bir müjde de OnePlus’tan geldi. Yetkililer OnePlus forumlarında karşılıklı duyuruya bağlı olarak, bugünden gelen OnePlus 8 ve ayrıca OnePlus 8 Pro kullanıcıları, Android 11 tabanlı OxygenOS 11 müşteri arayüzünün herkese görünür beta sürümünü yükleyebilir.

“Google aracılığıyla yerel organizasyon birliğimiz sayesinde OnePlus, OxygenOS 11’in aslen herkese görünür beta sürümü aracılığıyla Android 11’i temsilci olarak piyasaya çıktığı tarih size sunabilen aslen iyi bir fikir telefon markalarından biridir. Son zamanlarda OxygenOS 11’in neler sunduğunu açıkça olarak keşfetmek için bu akşam dikte teslim almak ve ayrıca kendiniz görün.”

OxygenOS 11, son zamanlarda Android’deki mesaj penceresi değişiklikleri, güncellenen rutin izinleri ve ayrıca son zamanlarda API’lar iyilik bütün bütün Android 11 özelliklerini benimsiyor. Yine bir başka olarak kim müşteri arayüzünde OnePlus’ın eklediği yazılımsal özellikler, hep birlikte uyumluluk içine yaşayan estetiksel düzenlemelerle kullanıcılara sunuluyor.

OxygenOS 11 beta sürümündeki öne çıkan özellikler

Planı

◾ Son zamanlarda arayüz tasarımı, birkaç optimizasyonlar aracılığıyla size daha huzurlu bir yeterlilik sunuyor.
◾ Zaman doğumu ve ayrıca tarih batımı ortasında zorlayıcı geçişler sağlayan yeni iklim müşteri arayüzü.
◾ OxygenOS 11 aracılığıyla sağlık durumu çubuğundaki ışıltı çubuğu ekranı optimize edildi. Hemen ayarları düşük çekerek parlaklığı basit bir moda ayarlayabilirsiniz.

Ambient display

◾ OxygenOS 11 sürümünde Always 10 Display (sık sık görünür göster) özelliği dahil. Kaldırım: Ayarlar – Göster – Ambient display
◾ 10 son zamanlarda izle stili dahil. Kaldırım: Ayarlar – Özelleştirme – Kol saati Stili

(*11*)Zen Ayar

◾ 5 son zamanlarda motif (deniz, uzay, otlak, Zen alanı 1, Zen alanı 2) ve ayrıca hatta daha fazla zaman seçeneği dahil.
◾ Zen Moduna sınıflandırma özelliği dahil, {artık} arkadaşlarınızı hoş geldiniz edebilir ve ayrıca Zen Modunu hep birlikte etkinleştirebilirsiniz.

Çeşitli diğer özellikler: Siyah mod için kısayol tuşu, uygunsuz dokunmayı engelleme özelliği; sıradışı {bir yerde} Fnatic yöntem, WhatsApp, Instagram ve ayrıca Göster Kaydedicinin pratik anahtarları için son zamanlarda eklenen organizasyon araçları kutusu.

OxygenOS 11 Dikkat videosu

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 11 tabanlı OxygenOS 11, beta olarak OnePlus 8’e geldi!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply