Android 12 beta çıkış tarihi ve yeni özellikleri – Hardware Plus

Android 12 beta çıkış tarihi ve yeni özellikleri – Hardware Plus

{Artık} özellikle yeni özellikler getiren standart bir yükseltme kesinlikle değil arayüz tasarımı da değimiş yeni bir Android zamanı. Karşınızda Android 12!


İlginizi çekebilir: Dogecoin internetin finans birimi kesinlikle olacak mı? Elon Musk’tan bir güçlendirmek daha!


Android 12

Bütün sızıntılar Android‘in bir müteakip en devasa güncellemesinin özellikle yeni özellikler kesinlikle değil, aynı anda zamanın gerisinde kalmış bir arayüz değişimini de getireceğini söylüyor.

Google, özellikle Android 12 arayüz sızıntısının ortaya çıktığını söylemekle kalmadı. Google kim ay geliştiricilere Android 12‘yi tanıtabileceğini ve beta sürümünün lansmanını bahardaki I/O etkinliğinde yapabileceğini de söyledi. Bütün bütün kim bilgiler ışığında kararlı tarihler şöyle:

 • Android 12 programcı (beta) sürümü yayınlanması: 17 Şubat 2021
 • Android 12 En büyük sürümün yayınlanması: 2 Eylül 2021

Google, şu en kısa sürede devasa ihtimalle yeni Android sürümünün Beta önizlemesini hazırlıyor. Kim sırada yeni özelliklerin birçok değerlendirme edilmek üzere mevcut hale olay. Kim özellikler yasal olarak ilkbaharın ilerleyen günlerinde kamuoyuna duyrulur. Geçtiğimiz uzun yıllar Android 11 programcı önizlemesi 19 Şubat Çarşamba günü dağıtıldı. Kim mantıkla bakarsak Android 12 programcı önizleme sürümünün 17 Şubat Çarşamba günü Böylece bu akşam duyrulması ve yayınlanması gerekiyor.

(*12*)Yeni Android 12 özellikleri

 • Alışkanlık Çiftleri çatlak göster yöntem
 • Kaydırarak göster görüntüsü almak
 • Bilge büküm kilidi
 • Uygulamayı hazırda sorun
 • Çift tıklayarak yürüyüş
 • Yeni mesaj arayüzü
 • Artırılmış stil desteği
 • Android Runtime (ART) özet modülünü Play Store üzerinden güncelleyebilme imkanı
 • Dışarıda kaynaklı emoji desteği (çalışma sistemi dışından güncelleyebilmek için)
 • Ultra önemli mühür API
 • Nearby Share aracılığıyla WiFi şifre paylaşımı
 • Linux Kernel 4.19 ve 5.4 sayesinde WireGuard VPN desteği
 • Bağlı kalarak caydırıcılık özellikleri ve kişisel gizlilik geliştirmeleri
 • 3 üncü kutlama rutin mağazalarıyla daha detaylı bir kombinasyon
 • Gamepad desteği

Yeni bireysel arayüzü

Google‘ın yeni oluştur konsepti, Android 12‘de kolay erişilebilir şeffaf görünümü fark edilir bej opak bir bakış açısı aracılığıyla değiştiren yeni bir mesaj arayüzü olacağını ortaya koydu. Koyu mod proaktif olarak hale geldiğinde gölge tonu değişiyor; başına bildirimin köşeleri daha da küre bir hal alacak. Google, Anında Ayarlar simgelerinin sayısını altıdan dörde düşürdü ve bunlar, mesaj tahta genişletildiğinde ortaya çıkacak.

Çok çok daha az sayıda işaret kullanıldığından simgeler eskisinden daha mucizek kesinlikle olacak. Ekranın yüz tarafında arka plan ve saatin konumları değişmiş. Özgürlük en uygun köşede yeni kişisel gizlilik göstergeleri sahip olmak. Kim simgelere dokunduğunuzda, cihazınızdaki mikrofonu ve kamerayı düzgün hangi uygulamaların kullandığını göreceksiniz. Anında Ayarlar’daki “Sensörler turta” simgesi, kullanıcının garip bir dokunuşla telefonundaki bütün sensörleri kapatmasına ve devre dışı bırakmasına olanak tanır; Kim simgeyi görmek için Programcı seçenekleri menüsünün etkinleştirilmesi gerek.

Bir Görüşmeler widget’ı kullanıcıların mesajlarını, cevapsız aramaları ve daha fazlasını gösterecek. Çok küçük boyutu nedeniyle, ev penceresi öğesi bir seferde tamamen bir ürün gösterebiliyor. Bunlara ek olarak ekranda, video kamera ve mikrofon kullanılırken video kamera ve mikrofon simgeleri kuruluş alacak. Apple‘ın iOS 14.2‘ye karşılaştırılabilir bir karakteristik eklemişti. Bir iPhone ekranının özgürlük en uygun köşesindeki minik Çevre dostu yerini belirlemek, bir uygulamanın telefonun kamerasını kullandığı anlamına gelirken, turuncu yerini belirlemek bir uygulamanın telefon mikrofonunu kullandığını gösteriyor.

Android 12

Yeni “uygulamayı hazırda sorun” özelliği

Düzeni, uygulamaların kullanılmadıklarında bir hazırda sorun durumuna girmesine için mümkün kılmak verir ve depolamak alanının boşaltılmasına değerli yer almak. Aslında kim yeni karakteristik kabaca son derece az kişisel özellik biliyoruz. Kim özelliğin düzgün sadece nasıl çalışacağı ve uygulamaların sadece nasıl hazırda bekletileceği net kesinlikle değil. Kim mutlaka mı belirlenecek yoksa kullanıcılar hazırda sorun için uygulamaları manuel olarak seçebilecek mi bilmiyoruz. Üstüne üstlük, mutlaka olursa Android‘in kullanıcıları hazırda sorun durumundan sadece nasıl haberdar edeceğini de ancak bilmiyoruz. Sızdırılan kod aynı anda depolamak optimizasyonundan da bahsediyor: Kim optimizasyonun, Android telefonunuzda depolamak alanını dönüş için rutin paketlerinin ya da çeşitli diğer rutin kaynaklarının sıkıştırılmasını içerip içermediği ancak emin değilim.

Android 12

Çift dokunarak yürüyüş hareketi

Android 11 için söylentide olmaya devam etmek çift musluk hareketi {artık} Pixel 4a , Pixel 4a 5G ve Pixel 5’te bulunmayan modası geçmiş Active Edge (HTC amiral gemilerinden alışık olduğumuz Edge Sense) sıkma özelliğinin yerini alarak Android 12‘ye giriyor layık olmak. Çift musluk, Pixel kullanıcılarının Ortak‘ı etkinleştirmesine, göster görüntüsü almasına, medya oynatmayı dikte etmesine, mesaj çubuğunu düşük indirmesine, toparla uygulamalar görünümünü ve çeşitli diğer programlanabilir komutları açmasına ya da gerekmediği takdirde devre dışı bırakılmasına olanak tanıyacak. Görünüşe göre, Android 12‘ye itibaren Çift musluk hareketi, uygunsuz algılamaları caydırmak için de hassasiyet seviyesi önlemine yaratıcı.

Android 12’de yeni Alışkanlık Çiftleri çatlak göster özelliği

Muhtemelen Google, Android 12 için çatlak göster modunu düzeltmek tasarlıyor. Kim, Android kullanıcıları için daha detaylı ve daha sezgisel bir bir dizi Hesap verebilirlik deneyimi sağlayacak. Kullanıcılar, bir uygulamayı çözmek ve ardından Toparla Aramalar görünümü ile o rutin için çatlak göster modunu teşvik yerine 2 uygulamayı “görevler” aşağıda gruplayabilecek ve ardından kim çiftleri hızlıca başlatabilecek ya da bir çift rutin aracılığıyla garip bir rutin orta değiştirmek yapabilecek.


Mutfak alanı ve temizlik eşyalarında mükemmel fırsatlar! Sizin için hazırladığımız, indirimli bireysel rutin bakım, temizlik, mutfak alanı ve ana sayfa alışverişi fırsatlarına git için buraya vurmak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 12 beta çıkış tarihi ve yeni özellikleri – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply