Android 12 ekran görüntüleri ortaya çıktı: İşte yenilikler

Android 12 ekran görüntüleri ortaya sonuç: İşte yenilikler

Google’ın son zamanlarda çalışma sistemi (*12*)Android 12, eğer bir kaza olmazsa kim uzun yıllar resmi olarak piyasaya çıkacak. Pratikte düzenlenen bir etkinlikte tanıtılması demek Android 12’nin, yılın Kayıp aylarında geleceği kelimeler ediliyor.


İlgili haber: (*12*)Nokia Android 11 konusunda en hızlısı olma arama


Başına sene çıkan son zamanlarda sürümleriyle birbirleriyle koruma, kişisel gizlilik ve ayrıca estetiksel açıdan kendisini geliştiren (*12*)Android, kim sene (*12*)10 an sürümüyle karşımızda gidiyor. Başına sene olduğu seç kim sene de evvela beta sürümleriyle telefonlardaki yerini alması demek Android (12) çalışma sisteminin ekran görüntüleri, şimdiden sanal ortama sızdırıldı.


Kim fiyata esasen kaçırmamanız gereken yıldızcık laptoplarını satın topla için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz


Sızdırılan ekran görüntüleri, Android 12 çalışma sisteminin tasarımını net bir stil ortaya koyuyor. Selefine nazaran (*12*)daha türünün tek örneği bir arayüzüyle karşılaşacağımız Android12’de koruma bakımından sayısız yaratıcılık de olanaklar alıyor.

Android 12 aracılığıyla beraber son zamanlarda bir geliştirmek bizleri hamile

Ekran görüntülerine bakılırsa Google, Android 12 çalışma sisteminde (*12*)koruma ve ayrıca gizliliğe hatta daha fazla kullanışlılık verecek. Zira çalışma sisteminin kim sürümünde, özgürlük en uygun köşede (*12*)mikrofon ve ayrıca (*12*)kameranın kullanıp kullanılmadığını hazırlanıyor minik ikonlar bulunacak. Böylelikle o ne zaman bilgimiz hariç bir rutin mikrofonu ya da kamerayı kullanıyorsa, bunu özgürce anlayabileceğiz. Bununla birbirleriyle, simgelere dokunduğumuzda karşımıza çıkan menüden (*12*)uygulamaların erişilebilirlik iznini sonlandır etme şansımız da gidiyor.

(*12*)Android 12 çalışma sisteminde, telefonlarımıza yeni widget tasarımları eklenecek seç gözüküyor. Kim widget’lar orta en kullanışlılarından birisi; toparla mesajları ve ayrıca cevapsız aramaları gösteren (*12*)Görüşmeler isimli widget gidiyor. Taze widget’lar, çok çok daha az banliyö bölgesi kaplamaları nedeniyle tuhaf seferde özel 1 fasulye istatistik gösterecekler. Benzer şekilde, widget’ların kenarlarını etrafında bir tasarıma kurucu olacağı da gözlerden kaçmıyor.

Aynı zamanda ekran görüntülerinde göze çarpan en muazzam detayın; Android 12’nin (*12*)oval bir geliştirmek diline kurucu olması olduğunu söyleyebiliriz. Gerekir bilgi penceresi, gerekir bilgi penceresi ikonları, gerekse widget tasarımlarıyla âdeta boyunca fakir yeniden inşa tasarlanan bir tüketici arayüzüyle ete kemiğe bürünecek (*12*)Android 12, çıkışını gerçekleştirdikten sonradan daha derin bir biçimde karşımızda gidiyor.

Bunlar da (*12*)ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 12 ekran görüntüleri ortaya çıktı: İşte yenilikler

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply