Android 12 nihayet arkaya çift dokunma özelliğini getirebilir! Hardware Plus

Android 12 nihayet arkaya çift dokunma özelliğini getirebilir! Hardware Plus

Daha erken Android 11 aracılığıyla tanıtılması demek yanı sıra kod adı Columbus(*12*) olan arkaya çift dokunma(*12*) özelliğinin hemen şimdi Android 12(*12*) aracılığıyla tanıtılabileceği konuşuluyor.


İlginizi çekebilir: Hangi Apple cihazları iOS 15 alacak, 6s’in fişi çekiliyor mu?(*12*)

Android 12 sorunları çözmüş görünür

Android 11’in yaklaşık sürümü yasal olarak piyasaya sürülmeden daha önce, yaratıcı önizlemesinde telefonun arkasına yapılan tam olarak bir çift dokunuş özelliği tanıtılmıştı. Ancak, kim karakteristik kesintiye uğradı. Sonuç olarak, Google Pixel’in en sonuçlandırmak telefonlarında olanaklar verilmediği Bölüm sıkıştırma hareketinin yerini alacak bir faktör yoktu.

Yine de, Android 12(*12*) aracılığıyla kim kapasite için ancak bir olasılıklar sahip olmak. 9to5Google, kod adı “Columbus”(*12*) olan özelliğin Android 12(*12*) aracılığıyla geri yükleme tanıtılacağını(*12*) duyu etti. Rapora bağlı olarak, Android 11’deki düzeni yanlışlıkla gerçekleşen dokunmaları da dikkate alınması gereken faktör aldığı için karakteristik beklemeye al alınmıştı. Yine de Columbus’un taze yanı sıra daha zarif versiyonu(*12*), arkaya tamamen bir dokunuş gerektirecek yanı sıra kim sayede daha yaklaşık(*12*) çalışabilecek.

Özelliğe bağlı olarak, arka uç tarafa iki kere dokunmak(*12*) bir göster görüntüsü(*12*) almanızı sağlayabilir, Google Yardımcı’ı(*12*) kesinlikle edebilir, bilgi gölgesini(*12*) açabilir, medya oynatmayı doğrudan edebilir(*12*) ya da sonuçlandırmak uygulamalar menüsüne(*12*) dönmenizi sağlayabilir.

İşlevselliğin Anroid 12(*12*) aracılığıyla tanıtılacağına kim yolculuk özel gözüyle bakılıyor. Fakat özelliğin özellikle Pixel’e(*12*) mi kişiselleştirilmiş olacağı yoksa Android 12(*12*) çalıştıran bütün telefonlar için de kullanılabilir olup olamayacağı şu ne zaman için belirsizliğini koruyor.


İşinize yarayabilecek indirimli yanı sıra faydalı ürünleri sizin için HepsiBurada üzerinden listeledik.(*12*)


 

Bunlar da ilginizi çekebilir(*12*)

İzliyorsun: Android 12 nihayet arkaya çift dokunma özelliğini getirebilir! Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply