Android 12, oyun modu özelliğiyle sürpriz yapacak! – Hardware Plus

Android 12, oyun modu özelliğiyle sürpriz yapacak! – Hardware Plus

Snow Cone kod adıyla geliştirilen Android 12, oluştur yanı sıra karakteristik tarafında pek istisnai olarak yükseltme barındıracak. Kim özellikler parçacıklar parçacıklar ortaya çıkarken, sızdırılan taze detaylar ortasında oyun modu desteği de kuruluş alıyor.


İlginizi çekebilir: Valorant, ‘gun game’ benzeri taze bir oyun moduna kavuşuyor!


Android 12 sürümü, oyun modu desteğiyle olay!

“Oyun Yöneticisi” olarak adlandırılan taze karakteristik, oyun içi optimizasyondan ziyade tüketici özelliklerine yoğunlaşıyor. Oyunun delik süresinde çalışacağı belirtilen karakteristik aracılığıyla bazı ayarların mutlaka değiştirilmesi başarılabilir kesinlikle olacak. Örneğin; ışıltı yüzdesi, {otomatik} büküm yanı sıra üzücü etmeyin seç ayarlar vaktinden önce istekli yıldızcık profillerine bağlı olarak değişecek. Android 12 sürümüyle servet taze özelliğin oyunlarla bağlantısının ise API üzerinden sağlandığı belirtiliyor.

Android 12’de oyunculara yönelik planlanan bir çeşitli diğer özelliğin ise ilişkili aygıtlara yönelik olduğu bildiriliyor. Buna bağlı olarak, joystick seç Bluetooth’a ilişkili aksesuarların elektrik pili durumunun Android üzerinden takibi başarılabilir kesinlikle olacak. Bilindiği üzere eşdeğer bir karakteristik kablosuz kulaklıkların elektrik pili durumu için de kullanılıyor. Bu nedenle kolay erişilebilir özelliğin oyun moduna birleştirmek edilmesi iddia konusu muhtemelen.

Bir süredir Android 12 ileri satış elemanı XDA Developers ekibi, stil ileri Bir çift kapsamlı görev daha keşfetmiş. “Iyi bir fikir {Otomatik} Büküm” adlı taze karakteristik, telefonun yüz kamerasını aracılığıyla {otomatik} göstermek döndürmesinin daha yaklaşık çalışmasını sağlayacak. Bununla beraber fantastik renkleri azaltan taze bir erişim elde edin özelliğinden de iddia ediliyor. Nihayet Android 12’ye ait aslen tasarımcı sürümünün önümüzdeki günlerde yayınlanmasının beklendiğini belirtelim.


Sizin için seçtiğimiz kulak içi kulaklık modellerini buradaki Trendyol listemizden yanı sıra buradaki Hepsiburada listemizden inceleyebilirsiniz.


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 12, oyun modu özelliğiyle sürpriz yapacak! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply