Android 12 sistem rengini size seçtirebilir – Hardware Plus

Android 12 sistem rengini size seçtirebilir – Hardware Plus

Son zamanlarda Android versiyonları yaygın ulaşılabilirlik eklentilerine kurucu olurlar. Android 12 için de kim rahatsızlık işaret etmek konusu kesinlikle olacak seç. Öyle ki sistem sözde kullanıcıya sistem rengini seçtirecek.


Ziyaret isteyebilirsiniz:


9to5Google vasıtasıyla itibaren bilgilere bağlı olarak; bir ciddi bir de konsantrasyon rengi aslında olmak üzere 2 farklı renkler seçilmesi gerekecek. Kim renkler ise bütün bütün alışkanlık yanı sıra menülerde meşru olacaklar. Bununla birbirleriyle gözlemlemek 3 üncü fırsat uygulamalarda da tasarımcı etkinleştir verirse yerlerini alacaklar.

Çünkü bilgilere bağlı olarak yine markaların telefonlarına Android sistemini yerleştirirken markaya kişiselleştirilmiş şemalar yerleştirmeleri başarılabilir kesinlikle olacak. Kullanıcıların kişiye özel farklı renkler şemasını telefona uygulaması seç bir rahatsızlık ise işaret etmek konusu değilmiş seç duruyor. Böylece markaların koyduğu seçeneklerden biriyle ısrar etmeye devam et edilmesi gerekecek. Ama bunu söyledikten sonra telefonların kim konuda sadece nasıl bir Aralık sunacağını görmemiz gerekecek.

Özelliğin Android telefonlar gelmesi durumunda aslen birlikte çalışmak alanı tabii ki özelleştirmeler olacaktır. Böylelikle en tanınmış renklerin seçilip telefonun devasa çoğunluğuna uygulanması başarılabilir kesinlikle olacak.

Çeşitli diğer taraftan ulaşılabilirlik de kim konudaki devasa bir bul olarak karşımıza çıkıyor. Farklı renkler körlüğü seç belli görüş sorunları olan medeniyet kim stil telefonun renklerini değiştirerek tanımla etmeyi kolaylaştırabilirler. Cihazlardaki daha koyu mod da bir dereceye kadar kim amaca Cevap edebiliyor; bunu söyledikten sonra renklerin değişebilecek olması daha açık durumlar için kullanışlılık taşıyabilir. Yine daha koyu modun ekipman ortasında farklılıklara kurucu olduğunu düşünürsek kim işlev sözde daha faydalı olacaktır.

Bunu söyledikten sonra ara sıra söylentilerde dolaşan Android dinamikler ya güncellemelere kombine edilmiyorlar veya gelişimdeyken terk edilebiliyorlar. Böylece kim özelliğin Android 12 için gelip gelmeyeceğini bekleyip görmemiz gerekecek.

Google, Android 12 sistemini devasa ihtimalle servet aylarda kullanıcıya tanıtacak. Sonrasındaki beta versiyonunu ise 2021 yılı sonlarına tam olarak doğru sürümün bağlı kalarak etmesini bekliyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

(*12*)
İzliyorsun: Android 12 sistem rengini size seçtirebilir – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply