Android 13 ile Uzun Zamandır Beklenen Bir Özellik Geliyor!

Android 13 ile Uzun Zamandır Beklenen Bir Özellik Olay!

Android koşu sistemi, Apple’ın iOS koşu sistemine kıyasla çok daha fazlası nitelik barındırması ile öne çıkıyordu. Öyle ki, Android tarafında yıllardır keşfedildi Widget özelliğinin iPhone ve ayrıca iPad modellerine iOS/ iPadOS 14 ile gelmesi birkaç kültürel medya platformunda alay konusu olmuştu. Şimdiyse hastalık açıkça tersine dönüyor ve ayrıca Apple tarafının iOS 10 zamanından gerçeği nedeniyle sunduğu bir nitelik Android 13 ile Android eksosistemine de olay.

Sıkılı yumruk Fenerinin Parlaklığı Ayarlanabilecek!

Kullanıcılar, telefonlarında keşfedildi elektronik kamera flaşı sayesinde cihazlarını sıkılı yumruk feneri olarak da kullanabiliyor. Önemli ölçüde {deprem} iyilik acil durum durumlarda çok önemli bir sorumluluk üstlenen kim elektronik kamera flaşının parlaklığı Apple cihazlarda ayarlanabiliyor ve ayrıca önemli ölçüde karanlık vakti özellikle bir kişisel özellik ifşa için elektronik kamera flaşına temel ihtiyaç kullanıcılar parlaklığı azaltarak gözlerine yaralamak vermeden işlerini özgürce yapabiliyorlardı.

Android tarafı ise sıkılı yumruk feneri özelliğine kurucu olsa da, sıkılı yumruk fenerinin parlaklığı ayarlanamıyor. Ancak, Android koşu sistemini kullanan Samsung iyilik bazı üreticiler, yaptıkları manşet ile kişiye özel arayüzlerinde sıkılı yumruk fenerinin parlaklığının ayarlanabilmesine olanak veriyordu.

One UI’ın sıkılı yumruk feneri menüsü

Android 13’ün programcı önizleme sürümleri sayesinde ortaya çıkan bilgiler ise, kim özelliğin Android 13 ile beraber markadan ve ayrıca arayüzden gizlice olarak Android 13 sistemine kurucu bütün bütün cihazlarda kullanılabileceğine gösterge ediyor.

Kim özelliğe cihazlarında merkez teklif isteyen üreticilerin, ekipman ile program ortasında web bağlantısı görevi gören ısmarlama bir API (Application Programming Interface/ Davranış Programlar Arayüzü) kullanması gerekecek. Samsung cephesinin One UI 3.0’dan gerçeği nedeniyle sunduğu bir özelliği, Google’ın doğal Android arayüzüne getirmesinin sebep kim {kadar} yüksek sürdüğü ise mucize konusu gel durumda. Eğer Samsung cihazınız One UI 3.0 ya da daha üzeri bir koşu sistemine sahipse, bilgi çubuğundaki sıkılı yumruk feneri simgesine yüksek zaman çerçevesi basılı tutunca itibaren menüden sıkılı yumruk feneri parlaklığını ayarlayabilirsiniz.

Peki siz kim konuda ne düşünüyorsunuz? Telefonunuzdaki sıkılı yumruk fenerini ne tekrar tekrar kullanıyorsunuz? Düşüncelerinizi geri bildirim kısmında belirtebilirsiniz. Daha fazlası için bizi bağlı kalarak etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir:  Android 13, Kullanıcıların Linux ve ayrıca Windows 11 Dijital Makinelerini Pixel 6’da Çalıştırmasına İzin Veriyor

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 13 ile Uzun Zamandır Beklenen Bir Özellik Geliyor!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply