Android 13, Kullanıcıların Linux ve Windows 11 Sanal Makinelerini Pixel 6’da Çalıştırmasına İzin Veriyor – Hardware Plus

Android 13, Kullanıcıların Linux ve Windows 11 Sanal Makinelerini Pixel 6’da Çalıştırmasına İzin Veriyor – Hardware Plus

Google, farklı sızıntıların ardından son olarak geçmek tam hafta Pixel cihazları için Android 13’ün aslen yaratıcı önizlemesini yayınladı. Şu anda, bir Android geliştiricisi geçici zaman dilimi geçmişte Google‘ın uzun değil çıkacak olan Android sürümünün, Linux ve Windows 11 aracılığıyla çevrimiçi makineleri çalıştırmak için geçmiş sürümlerden istisnai olarak daha uyarlanabilir olduğunu paylaştı.

Android 13, Pixel 6’nın Linux, Windows 11 VM’lerini Çalıştırmasına İzin Veriyor

Google, geçmek tam hafta Android 13‘ün aslen yaratıcı önizlemesini yayınladıktan sonradan, Android geliştiricisi Danny Lin, Pixel 6‘da “iç performansa yerel” “açıkça güçlendirilmiş çevrimiçi makineleri” çalıştırabildiğini paylaşmak Twitter’da paylaşım yaptı.

Şu anda, bir Pixel 6‘da Linux ya da Windows 11 çalıştırmanın sadece nasıl başarılabilir olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Bunlara ek olarak, “” performansa sadece nasıl ulaşabilir? Hızlı yanıt, Android 13‘ün sanallaştırmayı yönetmede istisnai olarak daha derin olduğudur. Google, bir cihazda bir ya da ekstra çevrimiçi makineyi çalıştırmak ve yapmak için olarak kullanılmak için üretildi bir yazılım olan iş arkadaşı bir hiper yöneticiyi KVM (merkez tabanlı çevrimiçi üreticisi) biçiminde birleştirmek etti. Yenilik yaklaşık ekstra yeterlilik edinmek için XDA üyesi Mishaal Rahman’ın kim karmaşık bloguna bir bakış atabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir; Instagram Taze Özelliği Duyurdu: Gereksiz DM’ler Sonuçlandırmak Bulabilir!


Kim sayede Android 13, vaktinden önce düzey kullanıcıların Linux ya da Windows 11 tabanlı çevrimiçi makineleri Pixel 6 ve çeşitli diğer karşılaştırılabilir cihazlarda geçmiş Android sürümlerine bağlı olarak istisnai olarak daha derin etkinlik ve çok çok daha az sorunla çalıştırmasını sağlar. Topluluk işleyen sistemi sürümleri {kadar} sorunsuz çalışmasa da, düzgün mükemmel olduğu söyleniyor. Aşağıdaki tweet’te Windows 11‘i Pixel 6‘da çevrimiçi bir üreticisi olarak çalıştıran Lin‘i dikte edebilirsiniz.

Bunlara ek olarak Google‘ın Tensor çipinin de bunda rolü olduğu vaktinden önce sürülmektedir. Ayrıca, kim montaj hepsi birden yaygın bilinen Doom oyununu da çalıştırabildi.

Şu anda, kim değişiklikler Linux ya da Windows 11‘i Android cihazlarda eskisinden daha hızlı çalıştırmanıza etkinleştir verecek olsa da, kim Android 13 herkese görünür olarak yayınlandığında bunu yapabileceğiniz anlamına gelmiyor. Google‘ın kim değişiklikler için anahtar gündemi, koruma ve DRM‘nin Android sistem vasıtasıyla ele alınması aracılığıyla ilgilidir.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Android 13, Kullanıcıların Linux ve Windows 11 Sanal Makinelerini Pixel 6’da Çalıştırmasına İzin Veriyor – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply