Android 13, Samsung Telefonlara Beklenenden Erken Gelebilir!

Android 13, Samsung Telefonlara Beklenenden Erken Gelebilir!

Birkaç firmanın amiral gemileri dışındaki cihazları, Android’in en kapsamlı güncellemelerinden bir birey olan ve ayrıca başlangıçta sürümleri geçtiğimiz yılın olabilir ayı itibariyle geliştiricilere sunulan Android 12 sürümünden yararlanamıyor. Başına ne {kadar} Android 12 yaygınlaşmış bir tasarım olmasa da, Google cephesi Android 13 için kolları sıvamaya başlamış ve ayrıca 2 adet programcı önizleme sürümünü geçtiğimiz zamanlarda yayınlamıştı.

İlk stabil sürümlerinin Ağustos ayında yayınlanması amaçlanan Android 13 güncellemesini başlangıçta başlatan üreticilerden bir birey, Android 12 sürümünde de olduğu iyilik Samsung muhtemelen.

Android 13 aracılığıyla One UI 5.0’a Vardiya Başlıyor!

Samsung hakkındaki isabetli sızıntılarıyla tanınan SamMobile vasıtasıyla itibaren bilgiler, firmanın Android 13 üzerine kurulu One UI 5.0 sürümünü önümüzdeki 3 veya 4 içerisinde beta testlerine avantajlı hale getireceğine ipucu ediyor. Kim da testlerin Temmuz ayı içerisinde başlayabilmesi anlamına olay. Android 12 üzerine kurulu One UI 4.0 güncellemesi için beta testlerinin geçtiğimiz yılın Eylül aylarında başladığı düşünülürse, Samsung’un kim yolculuk çok daha hızlı davranacağını söylemek başarılabilir.
Android 12 üzerine kurulu One UI 4.0

Beta testlerinin başlangıçta olarak firmanın önemli vatanı olan Güneye doğru Kore’de başlayacağını da belirtelim. Stabil sürümlerinse beta testleri bittikten daha sonra kim yılın sonuna verimli yayınlanacağı düşünülüyor. Taze güncellemeyi deneyimleme imkanı gidiyor başlangıçta ekipman ise spekülasyon edileceği üzere firmanın amiral gemisi modelleri gidiyor. Kim modeller ile çevrili, Galaxy S22 ailesi, Z Flip 3 ve ayrıca bir süredir kabaca iddialar dolaşan Z Fold 4 stil de bulunuyor.

Android 12 güncellemesi, firmanın Android 5.0 Lollipop’tan başarılı en kapsamlı güncellemesi olarak olarak görüntüle ediliyor. Android 12 başına ne {kadar} kapsamlı yeniliklerle beraber gelse de, önemli ölçüde başlangıçta sürümlerin kullanıcılar vasıtasıyla pek de beğenilmediği söylenebilir. Zira başlangıçta stabil sürümler birkaç yanlışlık aracılığıyla yayınlanmıştı. Şimdilerde Android 12 güncellemesi daha ziyade stabil bir geliştirmek olsa da bazı şikayetlerin halen ısrar ettiğini söylemek başarılabilir.

Android 13 güncellemesi kapsamlı yenilikler endişe verici bir geliştirmek olmasa da, Android 12’ye kıyasla daha stabil ve ayrıca geliştirmek alanında daha olgunlaşmış bir tasarım olması bekleniyor. Muazzam olmasalar da bazı büyük yenilikler de Android 13 sürümünde kendine tesis bulacak. Bunlar ile çevrili, olasılık asma kilit ekranı izle seçenekleri, yerleşik Bluetooth LE (Low Energy/ Fakir Güç), yenilenen “Çok acı verici Etmeyin” ayar ve ayrıca tuhaf bir eSIM hattı ileri çift satır desteği iyilik yenilikler tesis alıyor. Peki siz kim konuda ne düşünüyorsunuz? Android 13 güncellemesini başlangıçta deneyimleyen kullanıcılardan bir birey aslında olmak ister miydiniz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için bizi bağlı kalarak etmeyi unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 13, Samsung Telefonlara Beklenenden Erken Gelebilir!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply