Android 13, Uygulamaları Arka Planda Daha Uzun Süre Açık Tutabilir; İşte Nasıl! – Hardware Plus

Android 13, Uygulamaları Arka Planda Daha Uzun Süre Açık Tutabilir; İşte Tam olarak nasıl! – Hardware Plus

Bir Android kullanıcısıysanız, görünüşe göre geri planda keyfi uygulamaların kapanmasına ve ayrıca kayıt etkinliklerini durdurmasına kaynak olan ve ayrıca sizi uygulamayı düzeltmek başlatmaya ve ayrıca karşısında başlatmaya zorlayan bir sorunla e karşı karşıya kalmışsınızdır. Bunun için bir ölçü istiyorsanız, aslında yok. Google, Android‘in bir müteakip yinelemesi olan Android 13 aracılığıyla bütün kullanıcılar için sorunu çözmeye çalışacak. İşte detaylar..

Google, MLGRU’yu Android’e dahil etmek edecek

XDA Developers vasıtasıyla bölgesel zamanda yayınlanan fantezi bir rapora bağlı olarak Google, Android‘de “Son derece Yaratılış En Toparla Olarak kullanılmak için üretildi” ya da MLGRU özelliğini gerçekleştirmek için çalışıyor. Kim kalite daha erken Chrome OS’de kullanıma sunulmuştu.


İlginizi çekebilir; Instagram Keşfet’ten En Son zamanlarda Gönderileri Kaldırıyor!


Cep telefonu platformda Bir çift şiddetli bellek odaklı sorunu çözecek. İlk olarak Google, MLGRU özelliğini aracılığıyla Android‘de kswapd CPU kullanımında %40’lık bir azaltmak olduğunu ayrım etti. kswapd, Android‘de dijital belleği yönetme işlemidir. Böylece, kim devam ediyor için CPU kullanımında bir azaltmak, Android cihazlarının bir seferde ekstra çalışmalar işleyebileceği anlamına olay.

MLGRU‘nun Android‘deki anında başarısı, fakir bellek (OOM) rutin öldürmelerinde %18’lik bir azalmadır. Kim, özelliğin sistemin uygulamaları daha genellikle kapatmasını önleyeceği ve ayrıca Android’in onları daha yüksek dönem belirgin tutmasını sağlayacağı anlamına olay.

XDA raporu, Google‘ın MLGRU özelliğini Android 13‘ün Her şey hesaba katılırsa Birincil Görüntüsü (GKI) ileri şu anda birleştirdiğini öne süren Android Gerrit aracılığıyla sinir sayısız taahhütten bahsediyor.

Ayrıca Bir Google yöneticisi de Soba ayında kim tip bir işlevin bir bin Android makine için tarama edilmeye başlandığını öne sürdü, yine de sağlık durumu böyle kesinlikle değil. Kim, uzun değil olmaya başlayabileceğini söyledi.

Bunu söyledikten sonra, şirketin bütün Android kullanıcıları için an etkinleştirebileceği belli kesinlikle değil. Kim özelliğin geçmişte pozitif kullanıcılara, ardından da herkese ulaşması olasılığı vardır. Android 13‘ün gelişine belirgin hale getirmek edecek olan Google I/O 2022 tasarımcı konferansında görünüşe göre ekstra ayrıntı ortaya çıkacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 13, Uygulamaları Arka Planda Daha Uzun Süre Açık Tutabilir; İşte Nasıl! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply