Android 13’e Dair Ekran Görüntüleri Yeni Özellikler Ortaya Çıkardı; İşte Detaylar – Hardware Plus

Android 13’e Dair Ekran Görüntüleri Yeni Özellikler Ortaya Çıkardı; İşte Detaylar – Hardware Plus

Telefon üreticileri, Android 12 tabanlı dış mekan görünümlerini gözlemlemek ihtiyatlı telefonlara sunmaya hazırlanırken, Google, sözde Tiramisu olarak adlandırılan, hızlı çıkacak olan Android 13 çalışma sisteminde ilerlemeler kaydediyor. XDA Developers vasıtasıyla alınan birden fazla gözünde canlandırmak görüntüsü sayesinde Google’ın hızlı çıkacak olan Android sürümüne aslen bakışı atmamızı sağlıyor.

Android 13 ‘Tiramisu’ Özelliklerine İlk Bir bakış

XDA Sonuçlandırmak raporunda, antik bir Android 13 yapısına erişimi olan gizli bir kaynaktan alınan son zamanlarda yaratılış Android çalışma sisteminin sayısız gözünde canlandırmak görüntüsünü paylaştı. Google, katlanabilir araçlar, tabletler ve ayrıca Chromebook’lar için tasarlanan Android 12L‘nin tahmin edilen sürümünden sonradan görünüşe göre yaklaşmakta olan Android 13 çalışma sistemini açıklayacak.

Android 13 gözünde canlandırmak görüntüleri, görünüşe göre çalışma sistemine geçecek sayısız son zamanlarda kalite ve ayrıca yazılımın tüketici arayüzü tasarımında bazı minik değişiklikler gösteriyor. İşte değişiklikler..

Alışkanlık Her Yabancı Dil Ayarları

İlk son zamanlarda önemli ölçüde başlayarak, Android 13‘teki Panlingual, kullanıcıların cihazlarındaki tüketici arayüzü, menüler ve ayrıca uygulamalar için küresel bir yabancı Dil ayarlamak yerine dili davranış bazında ayarlamasına olanak tanıyacak.

Kim, istisnai olarak dilli kullanıcılar için yararlı bir kalite muhtemelen, gerçeği nedeniyle ihtiyatlı telefonları için küresel bir yabancı Dil ayarlayabilir ve ayrıca ardından Yabancı Dil ve ayrıca Giriş yolu ayarlarındaki Alışkanlık Dilleri bölümünden vatandaş uygulamalar için özel diller seçebilirler. Alışkanlık Dilleri menüsüne Android 13‘teki Alışkanlık Bilgisi ekranından da kolay erişilebilir.

Bildirimler için Araştırma Zamanı İzni

Google, sayısız uygulamalar vasıtasıyla spam mesaj sorununu düzeltme için davranış bildirimleri için son zamanlarda bir araştırma zamanı için mümkün kılmak ayarı ekledi. Kim, XDA raporuna bağlı olarak, Android 13‘teki bildirimlerin, kullanıcıların bir uygulamanın cihaza mesaj göndermesine için mümkün kılmak verip vermeyeceğine belirleme vermesini sağlayacak bir gerçekten istiyorum özelliği haline gelebileceği anlamına olay.

Yukarıdaki gözünde canlandırmak görüntüsünde, Gmail uygulamasının Alışkanlık izinleri bölümünde son zamanlarda bir Bilgi seçeneğinin olduğunu görebilirsiniz. Kim kalite zaten her türlü bir uygulamada çalışmıyor olsa da, uygulamaların tekrar tekrar bildirimler vermesini ve ayrıca çok dönem kullanıcıların dikkatini dağıtmasını engellemede yardımcı muhtemelen.

Android Resource Economy (TARE)

XDA raporuna bağlı olarak, Google görünüşe göre Android 13 aracılığıyla Android Resource Economy (TARE) adlı son zamanlarda bir kalite sunacak. Kim kalite, uygulamalara “Android Manuel Kredileri” adı beri bir para yönetimi birimi biçimini “ödüllendirecek”. Uygulamalar daha sonradan kim kredileri özel görevleri yürütmek için havale olarak kullanabilir. Sözde AlarmManager ve ayrıca JobScheduler politikalarıyla çalışacak.

Google, kim önemli ölçüde ihtiyatlı telefonlar için elektrik enerjisi yönetimine odaklanmayı hedefliyor. Zaten Android 13‘te TARE yaklaşık pek bir faktör tanımlanamayan. Bunlara ek olarak, XDA‘ya bağlı olarak bazı karmaşıklıklar içerebilir. Bu nedenle, Google’ın söyle konusu özelliğe nispeten daha aydınlatma tutmasını demek gerekecek.

Saç Ekranı Izle Düzenleri

Sonuçta, Android 13 gözünde canlandırmak görüntüleri, Google‘ın Android 13‘te asma kilit ekranı saati için 2 satırlı planı kapatmak için son zamanlarda bir değiştir eklemeyi hedeflediğini ortaya koyuyor. Tedarikçi, en toparla Android aracılığıyla asma kilit ekranı saatine 2 satırlı planı ekledi.

Bununla birbirleriyle, Android 13‘ün gözünde canlandırmak görüntülerine bağlı olarak Google, asma kilit ekranında kol saati için 2 satırlı planı harika bir şekilde kapatmak için özelleştirilmiş bir değiştir ekleyecektir. Yukarıdaki gözünde canlandırmak görüntülerinde son zamanlarda kol saati planı özelliğini belirlemek edilebilecek.

Google‘ın yaklaşmakta olan Android 13 çalışma sisteminde zaten yaratıcı olunan bilgiler bunlar. Ekran görüntüleri yazılımın istisnai olarak antik bir sürümünden olduğundan, yukarıdaki özellikler görünüşe göre beta eleme süreci döneminde değiştirilecek ya da harika bir şekilde kaldırılacaktır. Android 13, görünüşe göre Google‘ın yaygın olarak olabilir ayında gerçekleşen bir müteakip I/O etkinliğinde tanıtılacak.

Android 13‘ün son zamanlarda mekanik ve ayrıca değişiklikleri yaklaşık ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınız aracılığıyla düşüncelerinizi öğrenmemize için mümkün kılmak verin.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 13’e Dair Ekran Görüntüleri Yeni Özellikler Ortaya Çıkardı; İşte Detaylar – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply