Android 5.0 da iOS 8 gibi sorunlu başladı – Hardware Plus

Android 5.0 da iOS 8 gibi sorunlu başladı – Hardware Plus

Android’in taze sürümü Lollipop başına ne {kadar} ulaşmamış olsa da bütün bütün Android kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Bunu söyledikten sonra başına taze geliştirme gibi onda da çıkan sorunlardan dolayı bazı durumlarda belirsizlik edilmiyor kesinlikle değil.

Başına ne {kadar} marka adı ürünlere ancak gelmemiş olsa da Google’ın kişiye özel telefonu Nexus’lara yanı sıra envanter Android telefonlara sunulan Lollipop başlangıçta güncellemesini aldı ne olursa olsun. Şu sıralar Android 5.0.2 aracılığıyla olarak kullanılmak için üretildi kim telefonlar ne yazık ki 5.0.1 sürümlerde bazı durum yaşıyor. Eşit iOS 8 gibi Google’ın taze koşu sistemi de sorunlarla başladı. Gerçeği nedeniyle bilgilere bağlı olarak 5.0.1 versiyonunda bellek sızıntısı hatası elde edilebilir.

Kullanıcıların pek çok taze güncellemenin fark edilir uygulamaları kapattığını yanı sıra şiddetli ekranın tutarlı olarak düzeltmek yüklendiğini açıklıyor. Ki kim da cihazın 1.2GB belleğini yeyip bitiriyor. Google komplikasyon yaklaşık bir güncellemenin ileri çalışıldığını belirtti lakin Android 5.0.2 vaktinden önce çıktığı için mahalle zamanda Android 5.0.3’ü göreceğiz demektir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 5.0 da iOS 8 gibi sorunlu başladı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply