Android 5.0 Lollipop sürümüne güncellenecek akıllı telefonlar – Hardware Plus

Android 5.0 Lollipop sürümüne güncellenecek akıllı telefonlar – Hardware Plus

Android’in en taze sürümü 5.0 Lollipop bildiğiniz iyilik geçtiğimiz günlerde yetkililer ismine kavuşmuş ve ayrıca ardından çeşitli yaratıcı cihazlarını kim sürüme geliştirmek aracılığıyla sinir planlarını açıklamışlardı. Eğer Android bir akıllı telefonunuz varsa, önemli ihtimalle Lollipop sürümüne değiştir yürütmek istiyorsunuzdur. Peki şimdiye {kadar} yapılan açıklamalar aracılığıyla hangi cihazların güncelleneceğini biliyoruz?

Android Lolipop 5.0

İlk olarak kim sürüme kavuşacak araçlar Google’ın Nexus 4, 5, 7 ve ayrıca 10 cihazlarıyla beraber çeşitli diğer şirketlerin Google Play Edition isimli akıllı telefonları kesinlikle olacak. Bu arada Motorola E, G, X modelleri de Android 5.0 güncellemesini erkenden alacak araçlar olarak görülüyor. HTC yaptığı açıklamayla şimdilik HTC One M8 ve ayrıca HTC One M7 modellerinin belirli olarak Android 5.0’a geçirileceğini söyledi. Sony ise bütün Xperia Z ailesinin, bu nedenle Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Ek Z, Xperia Z1, Xperia Z1S, Xperia Z Ultra, Xperia Z1 Compact, Xperia Z2, Xperia Z2 Ek, Xperia Z3, Xperia Z3v, Xperia Z3 Compact, ve ayrıca Xperia Z3 Ek Compact ürünleri en taze koşu sistemine geçmiş tarih kesinlikle olacak.

Ancak yetkililer bir ana sebep yapmayan şirketlere baktığımızda karşımıza LG, Samsung, ASUS, Huawei iyilik firmalar çıkıyor. Samsung‘un Android Lollipop ileri katip taze bir Touchwiz arayüzü ileri çalıştığı sızdırılmıştı. Kim da varsayalım kılıf ki makul olarak taze cihazların birçoğu Android 5.0’a yükseltilecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 5.0 Lollipop sürümüne güncellenecek akıllı telefonlar – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply