Android 5.1 ile Nexus 6’lar olmadıkları kadar iyiler! – Hardware Plus

Android 5.1 ile Nexus 6’lar olmadıkları kadar iyiler! – Hardware Plus

Google‘ın sonuçlandırmak telefonu Nexus 6‘yı kullananlar telefonun hazırda geldiği Android çalışma sistemi Lollipop’un güncellemesinden inanılmaz şekilde minnettar olmuşlar. Android 5.1’i kullanan Nexus 6 kullanıcıların güncellemeden sonradan telefonun daha akıcı çalıştığını belirtti. Android araçlar için inanılmaz şekilde ünlü olan franco.kernel’in geliştiricisi Fransisco Franco kim durumun arkasındaki sebebi şöyle anlattı.

“Android 5.1 Lollipop taze ART işleyiş süresine geliştirmeler getirdi. Buna üstüne üstlük güncellenmiş kernel Snapdragon 805 işlemci çipi yongasını tekrar tekrar olarak 4 merkez modunda çalıştırıyor.

Bu nedenle çok önemli olarak taze geliştirmek ile bütün bütün çekirdekler proaktif olarak olarak hepsi birden çalışır duruma geldi. Bunun sonucunda da Kernel sorumluluk planlayıcısı bütün bütün görevleri fört çekirdeğe birden açıkça dağıtabilir oldu. İşte kim yüzden kullanıcılar çok daha hızlı yanı sıra akıcı bir tecrübe yaşıyorlar. Nexus 6 da kim yüzden Android 5.1’de istisnai olarak fazla takılma ya da bekle yaşamıyor.”

Peki kim etkinlik artışı batarya ömrüne ne kadar yansıyacak orası emin değilim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 5.1 ile Nexus 6’lar olmadıkları kadar iyiler! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply