Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi hazır! – Hardware Plus

Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi teklif! – Hardware Plus

Google, Android 6.0 Marshmallow sürümünü geliştirmeye oran kesmeden işlem. Google gözetim ve ayrıca yanlışlık gidermeleri endişe verici son zamanlarda 6.0.1 sürümü yayınlandı.

Android MarshmallowEn hediye Android sürümü 6.0 Marshmallow, bir şaşırtıcı bir şekilde kalite aracılığıyla Android hayranlarında muazzam mucize uyandırdı. Doze mod, telefonunuzda yüksek devam ediyor yapmadığınızda {otomatik} devreye girerek elektrik pili ömrünü uzatıyor. Google Now 10 Tap, home düğmesine yüksek zaman çerçevesi basılarak açılan kim kalite sayesinde dinlediğiniz şarkılar, seyrettiğiniz hareketli resim, bulunduğunuz mekan tercih sayısız kişisel özellik çevresinde hızlıca Beceriler alabilirsiniz. Birleştirilebilir an sayesinde telefonunuza taktığınız SD kartı dahili depolamak tercih görüyor ve ayrıca dolayısıyla depolamak sorunlarını çözmüş kaza. Kim özellikler dışarıda alışkanlık yedekleme, izin ver yönetimi, çok daha hızlı SMS seçimi, anında arayüz, başparmak izi desteği tercih bir şaşırtıcı bir şekilde kalite aracılığıyla mucize uyandırdı.

Marshmallow, Android One projesine entegre edilen iyi bir fikir telefonlar ve ayrıca Nexus dışarıda çeşitli diğer Anroid cihazlarda da görülmeye başlandı. LG G4 modelini güncelleyerek en son zamanlarda sürüme taşıdı, HTC ise son zamanlarda sürüm One A9‘u Android 6.0 Marshmallow aracılığıyla piyasaya çıkardı.

Başına son zamanlarda sürümde olduğu tercih bazı ufak tefek ikilem 6.0.1 aracılığıyla sonuçlandırmak bulacak tercih gözüküyor. Android 6.0 sürümünün aslen güncellemesi 6.0.1 ise teklif ve ayrıca dağıtılmaya başlanmak üzere!
Verimlilik iyileştirmeleri içerin geliştirmek, Google’ın Varyasyon ayında yayınladığı gözetim paketini bünyesinde barındırıyor. İlk olarak Filipinler’deki Cherry Mobile G1 iyi bir fikir telefonu için yayınlanmaya başlanan geliştirmek, en anlık sürede Tavuk’ye kader ve ayrıca sıranın başında General Mobile 4G sahip olmak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi hazır! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply