Android 7.0 Nougat, Türkiye’de Samsung Galaxy Note 5’e Yayınlandı

Android 7.0 Nougat, Türkiye’de Samsung Galaxy Note 5’e Yayınlandı

Samsung Tavuk geçtiğimiz ay cihazlara servet olan Android 7.0 Nougat güncellemesi için tamamlayınız bir geçit haritası paylaşmıştı.

Karşılıklı kim geçit haritasında Samsung Galaxy S6 yanı sıra Galaxy S6 Edge için inanılmaz demek güncellemesi de tesis alıyordu yanı sıra kim yayınlandı. Galaxy Note 5’e ise güncellemenin tören arasında geleceği tesis alıyordu.

Görünen o ki Android 7.0 Nougat güncellemesi ülkemizdeki Galaxy Note 5 kullanıcılarına yayınlandı. Hizmet sağlayıcı Android’in son zamanlarda versiyonunu N920CXXU3CQC7 kodlu firmware güncellemesi aracılığıyla yayınladı. Yine de indirmeyi düşünüyorsanız bir Wi-Fi ağına bağlansanız mükemmel edersiniz bunu göz önünde bulundurarak güncellemenin boyutu 1.3 GB. Çeşitli diğer taraftan muadili güncellemesi olduğu için kim ölçüm pratik olarak gözüküyor.

Güncellemenin başına bölgede indirilebilir olması epeyce dönem alabilir yine de Tavuk’de ki Galaxy Note 5 kullanıcıları uzun değil Android’in sonuçlandırmak versiyonunua kavuşacak. Kim aynı anda şirketin Galaxy Note 5 için Android 7.0 sürümünü uzun değil çeşitli diğer marketlere de çıkaracağı anlamına olay.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 7.0 Nougat, Türkiye’de Samsung Galaxy Note 5’e Yayınlandı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply