Android 8.0 Oreo Resmi Olarak Galaxy S8’lere Dağıtılmaya Başladı

Android 8.0 Oreo Resmi Olarak Galaxy S8’lere Dağıtılmaya Başladı

Android 8.0 Oreo bir süredir Samsung cihazların en yenisi olan Galaxy S8’lere dağıtılmaya {artık} yasal olarak başladı. Kasım ayından bunu göz önünde bulundurarak Galaxy S8’in Oreo betasını izole edilip saklanmış sayıda kişiye sunan Samsung kim konuda bütün bütün çalışmalarını tamamlamış kesinlikle olacak ki beta kullanıcılarına şimdiden yükseltme gitmiş.

İlginizi Çekebilir:  Samsung Galaxy S9’la Beraber Yatay Moda trendi Son zamanlarda Bir DeX Olay!

Bilindiği iyilik beta bireysel olarak seçilenler güncellemeyi genelden 1 zaman daha önce alacaklardı. Yaygın olarak Oreo’nun temsilci yayımlanma tanınmış ay sonu olarak düşünülse de, dün gece beta kullanıcıları temsilci doğru stil Oreo’ya geçtiğine bağlı olarak bütün dünyadaki S8 kullanıcıları da {artık} 1-2 zaman sağa taze çalışma sistemlerine kurucu olacaklardır.

Android 8.0

Android 8.0 Oreo Galaxy S8 İçin Hangi Ülkelere Geldi?

Şu şiddetli {kadar} temsilci sürümün geldiği bildirileri Hollanda yanı sıra Almanya’daki S8 Oroe Beta kullanıcılarından geldi. Göster görüntüsü de paylaşan kullanıcılar sürümün içerisinde Samsung Experience 9.0 isimli taze arayüzün geldiği de görülüyor. Kim arayüz görünüşe göre Galaxy S9 yanı sıra S9+’a da servet.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android 8.0 Oreo Resmi Olarak Galaxy S8’lere Dağıtılmaya Başladı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply