Android akıllı telefonunuzla nasıl ekran kaydı yaparsınız? – Hardware Plus

Android akıllı telefonunuzla nasıl ekran kaydı yaparsınız? – Hardware Plus

Android akıllı telefonlarımızla ekran görüntüsü biriktirmek, Ice Cream Sandwich sürümünden çünkü gürültü tuşlarını yoluyla yapabildiğimiz hızlı bir peşini bırakmamak, sürdürmek. Peki bilgisayarda Fraps‘i yoluyla yaptığımız tercih Android telefonumuzda yapılanları kaydedebilmek? Kim zamana {kadar} donanımsal problemler nedeniyle ezici olan kim hastalık önemli ölçüde Android 4.4 KitKat aracılığıyla beraber özgürce yapılabilen bir girişim haline geldi. İşte o yöntemlerden bazıları;

  • Hızlı Strateji (Android 4.4 ve ayrıca ROOT talep!)
Rec. (Screen Recorder)

 

 

Eğer hem Android 4.4 KitKat sürümü ileri katip hem de Root’lu bir Android akıllı telefonunuz varsa, Rec. (Screen Recorder) uygulamasını kurarak akıllı telefonunuzun ekran kaydını alabilmek şaşırtıcı bir şekilde hızlı. Tamamen ücretsiz olan kim uygulamayı Google Play’den indirdikten daha sonra inanılmaz şekilde sadece ve ayrıca pratik bir arayüzü olan Rec. uygulamasıyla 1 saate {kadar} ekran kaydı alabilmek başarılabilir.

Rec. (Screen Recorder)’a buradan ulaşabilirsiniz

  • Root gerektirmeyen ölçü (Android 2.3 ve ayrıca üzeri sürümler için)
Recordable
Recordable

Eğer Root’lu bir cihazınız yoksa ya da Android 4.4 KitKat’dan daha azaltılmış bir modeli kullanan bir Android cihaza sahipseniz, ekran kaydı alabilmek için en harika alternatifiniz Recordable isimli rutin. Google Play’de 1.99$ fiyatla listelenen rutin Android 2.3 ve ayrıca üzeri sürümlerde root gerektirmeden sorunsuzca çalışıyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Kim yöntemlerin hariç Android SDK yoluyla ya da HDMI recorder yoluyla geçmiş tarih biriktirmek başarılabilir. Yine de Android SDK aracılığıyla geçmiş tarih biriktirmek inanılmaz şekilde yüksek bir peşini bırakmamak, sürdürmek dizisi yapmanızı gerektiriyor ve ayrıca HDMI recorder da benzer şekilde hem yüksek hem de {pahalı} bir çeşitler.

(Çeşitler PhoneArena’dan alınmıştır)

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android akıllı telefonunuzla nasıl ekran kaydı yaparsınız? – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply