Android arka plana video nasıl eklenir? – Hardware Plus

Android arka plana video nasıl eklenir? – Hardware Plus

Bildiğiniz seç Live Wallpapers veya Güçlü Duvar yapısı Kağıtları özelliği sayesinde Android telefonlarda arka plana resim yerine video da eklenebiliyor. Bunun için ise bir uygulamadan öğüt vermek topla gerekiyor.


İlginizi çekebilir:


Telefonunuz için bir kontrast güçlendirmek istiyorsanız ya da hoşunuza giden bir duvar yüzeyi kağıdı bulamadıysanız, arka gündem olarak bir video eklemeyi düşünebilirsiniz. Android telefonların sistemi kendisinde böyle bir nokta barındırmasa da bir rutin ile standart bir moda trendi hareketli duvar yüzeyi kağıtları oluşturabiliyorsunuz. Sonuç olarak aslen adımımız kim uygulamalardan birini telefona geliştirmek gidiyor.

Android arka plana video eklemek için rutin önerisi

Google Play ileri bununla alakalı çeşitli rutin elde edilebilir. Aralarında ise muhtemelen en iyisi olmasa da tamamen ücretsiz olan yanı sıra özellikleriyle son derece yeter bir yeterlilik sunan Video Live Wallpaper uygulamasını deneyebilirsiniz. Yapı ileri aslında 4.6 yıldıza yaratıcı uygulamanın; çeşitli diğer karşılaştırılabilir uygulamalarda genel olarak görülmeyen, videoları telefona uydurabilmek için keserek sınırlama işlevi de elde edilebilir. Sonuç olarak yüksek kalite olarak da bir yer değiştirme öne geçebiliyor.

Davranış son derece standart işliyor yanı sıra önemli olan başına işleve yaratıcı. Uygulamanın açılmasının ardından Choose Video aracılığıyla teklif elde edilebilir olan bir video seçilebiliyor. Video seçildikten daha sonra açılıyor yanı sıra istediğiniz kısmı kesebilme imkanı da veriliyor. Kim işlemin ardından ise özgürlük üstte resimli alana dokunulduğunda video duvar yüzeyi kağıdı belirtildi olay.

Sonrasında başlangıç ​​aşaması yönetim aracılığıyla başına şeyin yolunda olduğu belirlemek edilebiliyor. Ardından ise Apply tuşuna bastığınızda işiniz tamamlanmış olay. Duvar yapısı kağıdına Yine bir başka ayarlamalar yönetmek istemeniz durumunda sol alttaki ayarlar sekmesine basıp desteklemek dönmek de uygulanabilir. Yine uygulamanın içerisinde videonun nasıl gösterileceği aracılığıyla alakalı olarak çeşitli seçeneğinin olduğunu hatırlatmakta bonus teklifi sahip olmak.

Öte yandan bir dönem daha sonra fikrinizi değiştirir yanı sıra ayarlamalarda bazı farklılıklar yapmayı düşünürseniz bütün bütün süreci tekrardan uygulamanız gerekmiyor. Video Live Wallpaper uygulamasını açmanız yanı sıra önemli ayarlamaları yapmanız durumunda yapılan düzenlemeler kısa süreli olarak arka plana da yansıyacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android arka plana video nasıl eklenir? – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply