Android artık kariyerinin zirvesini yapıp düşüşe geçmeye başladı – Hardware Plus

Android artık kariyerinin zirvesini yapıp düşüşe geçmeye başladı – Hardware Plus

Wall Street Journal gazetesinin ağ sitesindeki bir habere bağlı olarak toparla Android’in kiralama oranı ortaya sonuç.

Strategy Analytics adlı araştırma firmasının yaptığı çalışmayı yayınlayan yer Google cep telefonu işleyen sisteminin pazarda en en uygun noktaya ulaştığını ve ayrıca hatta daha fazla ilerleyemeyeceğini beliritti.

2013’ün an çeyreğinde %85’lik pazar yeri payına yaratıcı olduğu görülen Android işleyen sisteminin 2014’ün 3 üncü çeyreğinde kim payı %1’lik azalış göstererek %84’e düşmüş. Strategy Analytics yöneticisi Neil Mawston Android’in başarısını eski çeyrekte Apple iPhone satışlarının düşmesine bağladı. iPhone 6 ve ayrıca 6 Plus’ın firmayı yeniden inşa ayağa kaldırdığını belirtti.

Android L’in çıkması bakalım kim orana ne {kadar} motive etmek edecek?

Eylül ayında biten dönemde Apple pazarın %12’sine sahipken Windows Phone %3 ve ayrıca BlackBerry %1’lik orana yaratıcı.

Kim %1’lik inkar ise Google için problem kesinlikle değil nitekim ölçüt anlamında bir uzatmak göstermesi kurumsal için istisnai olarak daha devasa. Android’in Google hizmetlerini kullanmayan izole versiyonlarının %37’lik oranına bağlı olarak işleyen sisteminin en kapsamlı kontrolü Google’da. Kim rakam da başarıyla geçti çeyreğe bağlı olarak %2 inkar yaşayarak Google’a ve ayrıca Kendi pazarlama tabanlı kurumsal modeline daha istisnai olarak kazanç getirdi.

Android pratik telefon üreticilerinde Samsung ancak en kapsamlı etiket. Aynı zamanda firmanın pazar yeri payı da küçülmekte. Güneye doğru Koreli firmanın pazar yeri payı başarıyla geçti sene 3 üncü çeyrekte %35 iken kim sene %25’e kulübe. Bunun başlıca sebebi ise Xiaomi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android artık kariyerinin zirvesini yapıp düşüşe geçmeye başladı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply