Android cihazda PSX oyunları nasıl oynanır? – Hardware Plus

Android cihazda PSX oyunları nasıl oynanır? – Hardware Plus

PlayStation 1 oyunlarını özlediyseniz ve ayrıca acımasız bir Android makine sahibiyseniz, yaşlı günleri pratik telefon veya tabletinizin ekranında yad edebilirsiniz. Meydan okuma binlerce uygulamayı bünyesinde barındıran Android platformunda PSX oyunlarını oynamak için şaşırtıcı bir şekilde faydalı bir alışkanlık kolay erişilebilir. Bir aralar Windows platformunda da şaşırtıcı bir şekilde ünlü olan, Ayrıca halen birkaç ikamet vasıtasıyla keyifle kullanılmış ePSXe PSX emulator’ü Android kullanıcılarının beğenisine sunulmuş durumda.

Android cihazınızda PSX oyunlarını oynamak için başlangıçta yapmanız gereken,  ePSXe uygulamasını Google Play Store’da bulup satın biriktirmek. 4,12$ fiyatla satılan alışkanlık doğru teşekküllü bir PSX emulator’ü konumunda. Kim emulator ileri lig oynamak için Android cihazınıza bir PSX video oyunu atmalısınız. ePSXe uygulamasını açtıktan bundan sonra cihazınıza attığınız PSX oyununu uygulamanın dahili belge görüntüleyicisinden seçip çalıştırmanız uygun oluşum.

psx-gt2-android-hwp

ePSXe uygulamasında birkaç değişiklik seçeneği kolay erişilebilir. Eğer oyunun emulator vasıtasıyla desteklenmemesi iyilik bir üzüntü yoksa, birkaç sorunu uygulamanın ayarlarından giderebiliyorsunuz.

psx-android-epsxe

ePSXe aracılığıyla çevrimiçi gamepad’in tuşlarının yerini değiştirebiliyor, boyutlarını ayarlayabiliyorsunuz. Dokunmatik ekranda hissizlik yaşadığınızı düşünüyorsanız uygulamanın Haptic Feedback, Böylece titreşimli geribildirim özelliği de kolay erişilebilir. Herkese mükemmel eğlenceler diliyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android cihazda PSX oyunları nasıl oynanır? – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply