Android cihazlar, kritik ses ve alarmlar için kullanıcılarını uyaracak!

Android araçlar, kritik ses ve alarmlar için kullanıcılarını uyaracak!

Google, Android ve Wear OS araçlar için erişim sağlamak özelliklerine başına başarıyla geçti zaman bir yenisini daha ekliyor. Taze önemli ölçüde beraber Android araçlar, çevreyi dinleyerek kullanıcılarına kritik alarm sistemi ve sesler yaklaşık kısa ömürlü bildirmek bildirimleri gönderebilecek.


İlginizi çekebilir: Google Yardımcı, sesli komutlar için ‘açıklanmayan mod’ özelliği kazanıyor!


Google, bünyesinde kuruluş yerleşim bölgesi platformlara türünün tek örneği erişim sağlamak dinamikler kazandırmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Tedarikçi vasıtasıyla itibaren sonuçlandırmak özellikler beraber Android veya Wear OS kullanan araçlar, etraftaki sesleri dinleyerek bunlar yaklaşık uyarıda bulunabilecek. Engadget’da kuruluş yerleşim bölgesi habere bağlı olarak akan su, aile evcil hayvanı havlaması veya çocuk ağlaması sesleri dinleyen makine, kullanıcısına bunlar yaklaşık kısa ömürlü mesaj gönderebilecek. Bildirmek biçimi seçenekleri orta flaşı yakıp-söndürme de kuruluş alırken karakteristik için bazı kesimler ise tereddüt.

Özelliğin dezavantajları da sahip olmak

Erişim sağlamak bölüm son derece harika olan özelliğin çalışabilmesi için cihazın sık sık olarak mikrofona erişmesi ve etrafı dinlemesi gerekecek. Kim da cihazların batarya tüketimini negatif etkilerken, bazı kullanıcılar için kişisel gizlilik endişesi de yaratacak. Iyi haber kim karakteristik beklenen olarak kek olay. Zorlayıcı Altyazı uygulamasını indirdikten sonradan dileyen kullanıcılar, ayarlar üzerinden mesaj topla istedikleri birimleri kesinlikle ederek uyarıları alabilecek.

Android cihazlar, kritik ses ve alarmlar için kullanıcılarını uyaracak!

Çocuk ağlamasından aile evcil hayvanı havlamasına dek 10 türünün tek örneği kritik örnek yaklaşık uyarıda bulunabilen program, işitme güçlüğü çeken veya işitme ayrılmış kullanıcılar için son derece pratik. Wear OS desteği sayesinde ise uyurken sihirbaz acil durum durumlarda makine kullanıcısını uyarabilecek. Uyarıların neler olduğunu ve bir kez gerçekleştiğini görmek içinse kullanıcılar, yaş çizelgesini görüntüleyebilecek.

 

Android, verileri çevrimdışı işleyecek

Kalite yaklaşık açıklamada keşfedildi Google, makine vasıtasıyla toplanan verilerin kesinlikle cihazda depolandığını ve her türlü bir sanal işlemden geçmediğinin altını çiziyor. Sentetik akıl desteğiyle geliştirilen özelliğin işitme sıkıntısı yaşayan millet haricinde evde katip ve kesinlikle ses güvenlik kulaklık takan kullanıcılar için de büyük olduğu kelimeler ediliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android cihazlar, kritik ses ve alarmlar için kullanıcılarını uyaracak!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply