Android Dosyalarınızı Windows 10 Dosya Gezgini ile Kopyalamayın

Android Dosyalarınızı Windows 10 Dosya Gezgini ile Kopyalamayın

Microsoft, Windows 10’da çıkan hataları düzeltmeye çalışırken listeye bir tanesi daha dahil. Kim yanlışlık kullanıcılar için muazzam problemlere geçit açıyor.

Ghacks vasıtasıyla yayınlanan bir rapora bağlı olarak Android bir cihazı USB kablolu televizyon üzerinden Windows 10 çalışma sistemine kurucu olan bir bilgisayara bağladığınızda cihazınızda istatistikler kaybı yaşama riskini son derece uzun.

Ihtiyatlı telefon veya tabletinizi bağladığınızda Media Iletmek Protocol (MTP) olması gerektiği tercih çalışıyor. Microsoft kim protokolü Windows yanı sıra Android ekipman ortasında resim yanı sıra video klip tercih medya dosyalarının transferi için düzenli olarak kullanıyor.

MTP protokolü sık istatistikler kaybına tetikleyici olabiliyor. Istatistikler transferlerinde her türlü bir problem yaşanmıyor. Bunu söyledikten sonra Windows 10 bilgisayara bağlantılı olan cep telefonu cihazınızdaki bir dosyanın yerini topluluk olarak değiştirdiğinizde depolamak bölgesi ister microSD hafıza kartı olsun ister cihazın çok kendi depolamak alanı olsun kayboluyor. Yine üreticisi içerisindeki bir dosyayı kopyaladığınızda Yapıştır seçeneği çıkıyor bunu söyledikten sonra belgeler tutturmak istediğiniz klasörün içerisine gelmiyor.

Aralarında Nexus 6P, HTC U11, Nokia 6, Moto G5, OnePlus 3 yanı sıra 5, Xiaomi Mi 6, Sony Xperia Z3 Compact’ın da bulunduğu birkaç Android üreticisi kim hatadan etkileniyor. Samsung’un Android 7 çalışma sistemine kurucu cihazları, Blackberry Priv yanı sıra Huawei Honor 8’de ise her türlü bir problem yaşanmıyor. Yanlışlık özel Windows 10’da yaşanıyor. Windows 7 yanı sıra Windows 8 bilgisayarlarda böyle bir problem ortaya çıkmıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Dosyalarınızı Windows 10 Dosya Gezgini ile Kopyalamayın

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply