Android dünyaya hükmediyor! – Hardware Plus

Android dünyaya hükmediyor! – Hardware Plus

Müşteri bilgilendirme araştırmaları yapan Kantar Worldpanel Comtech’in yayınladığı toparla söylenti Amerika Anroid’in ne {kadar} yüz planda olduğunu gözler önüne seriyor.

İlk dörtte bir rakamlarının olanaklar aldığı listeye baktığımızda Android’in olağanüstü bir aslen dörtte bir geçirdiğini görüyoruz. Yılın aslen 3 ayı kaçınılmaz olarak Android başarıyla geçti yıla oranla %8.3’lük bir genişlet yakalamış ve ayrıca Amerika’daki bilge telefon pazarının %57.6’sını ele geçirmiş.

Çeşitli diğer işleyen sistemlerine baktığımızda ise Apple başarıyla geçti uzun yıllar tamamen aynı döneme oranla %7.8 gerileyerek %35.9’u gördü. Windows Phone %5.3 aracılığıyla üçüncülükteki yerinde kalırken BlackBerry %0.7 aracılığıyla toparla sırada olanaklar aldı.

Aynı zamanda Uluslararası’da Android resmi olarak usta olma yolunda. 2014’ün aslen çeyreğinde Google işleyen sistemi %3.4’lük genişlet aracılığıyla Uluslararası pazarının %77’sine kurucu oldu. iOs kim pazarda da geriledi (%1.6) ve ayrıca %15.3 aracılığıyla an sırada olanaklar aldı. Windows Phone %0.5 artışlar %6.6’ya çıkarken BlackBerry oranı Daha önce hiç değişmedi ve ayrıca %0.5’te kaldı.

İngiltere’de ise Android &2.2’lik inkar yaşasa da ancak %56.2 aracılığıyla birinci sırada. %3.4’lük genişlet yakalayan iOS %32.1 aracılığıyla an, Windows Phone %2.1 arttarak %9.1 aracılığıyla 3 üncü ve ayrıca BalckBerry %2.8 inkar sonrasında %2.3 aracılığıyla dörtte bir sırada.

Evet Andorid’in kim başarısı makine çeşitlilğine ilişkili. Başına segmentten ve ayrıca başına maliyet aralığından cihazı olan işleyen sisteminin dünyaya hükmetmesi istisnai olarak da rahatsız kesinlikle değil bunu söyledikten sonra yolda olan iPhone 6’nın sonuçları sadece nasıl etkileyeceği de sürpriz konusu.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android dünyaya hükmediyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply